رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

گل‌محمدی به سرنوشت عجیب نکونام دچار شد | کپی درویش از روی دست علی خطیر!

باشگاه پرسپولیس روز شلوغی را در آخرین مهلت ثبت قرارداد بازیکنان برای لیگ قهرمانان آسیا سپری کرد و در حالی که کارگزاران مختلف برای معرفی مهاجمان خود به دیدار مدیران باشگاه می‌رفتند، سرانجام یک چهره سوئدی نظر مدیران باشگاه را جلب کرد.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، باشگاه پرسپولیس روز شلوغی را در آخرین مهلت ثبت قرارداد بازیکنان برای لیگ قهرمانان آسیا سپری کرد و در حالی که کارگزاران مختلف برای معرفی مهاجمان خود به دیدار مدیران باشگاه می‌رفتند، سرانجام یک چهره سوئدی نظر مدیران باشگاه را جلب کرد.

نبیل باهوی بازیکنی بود که پیشنهاد قرارداد یک‌ساله با پرسپولیس را دریافت کرد و موفق شد به جمع سرخ‌پوشان پایتخت بپیوندد تا معادله خط حمله سرخ‌پوشان به عجیب‌ترین شکل ممکن حل شود.

مورد عجیب این قرار داد بی‌خبری یحیی گل‌محمدی از انتقال این بازیکن به پرسپولیس است طوری که یک خبرگزاری مدعی شد که یحیی گل‌محمدی از خرید نبیل باهوی کاملا بی‌اطلاع بوده و مدیرعامل پرسپولیس شخصا این بازیکن را به تیم پرسپولیس تحمیل کرده است.

این اتفاق در حالی رقم خورد که شب گذشته جواد نکونام با حضور تلفنی در برنامه فوتبال برتر دقیقا به همین مورد در باشگاه استقلال اشاره کرد. سرمربی استقلال نیز مدعی بود که علی خطیر بدون اطلاع او بازیکنان خارجی را به استقلال می‌آورد و حتی در مواردی از استراماچونی هم مشاوره گرفته است!

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.