رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

یارانه نقدی شهریور ماه واریز شد | زمان برداشت یارانه نقدی | یارانه ۴۸۰ هزارتومانی به حساب این خانوارها

در صورت خرید اعتباری بیش از ۷۰ درصد مبلغ یارانه، ۲۰ درصد افزایش یافته می یابد که ارزش کل آن به همراه یارانه نقدی چیزی حدود ۴۸۰ هزار تومان می شود.

به گزارش اینتیتر به نقل از شمانیوز، یارانه نقدی هر ماه بیستم پرداخت می شود. یارانه نقدی را خیلی از خانواده ها به آن نیاز مبرم دارند. یارانه نقدی این ماه دوشنبه شب به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود. زمان برداشت یارانه نقدی هم تغییر نکرده و مثل ماه های قبل است. یارانه نقدی ۱۵۱ مرحله همراه با افزایش حداقل مستمری ها خانوارها پرداخت می شود.

یارانه نقدی شهریور ماه واریز شد | زمان برداشت یارانه نقدی

بدین ترتیب یارانه شهریورماه ۱۴۰۲ کسوراتی نخواهد داشت. بیش از ۶ ماه است که وضعیت مبلغ پرداختی یارانه ها فرق کرده است. دیگر خبری از یارانه نقدی ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی و یارانه معیشتی نیست. با اعلام دولت مقرر شده بود تا دو ماه یارانه نقدی ۳۰۰ و ۴۰۰ هزار تومانی و پس از آن نیز کالابرگ الکترونیکی توزیع شود.

اما یک نکته وجود دارد که اگر تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور باشید علاوه بر یارانه به منظور حمایت از خانوارهای کم درآمد، اعتبار یارانه مددجویان کمیته امداد امام‌ خمینی (ره) و سازمان بهزیستی در صورت خرید اعتباری بیش از ۷۰ درصد مبلغ یارانه، ۲۰ درصد افزایش یافته می یابد که ارزش کل آن به همراه یارانه نقدی چیزی حدود ۵۲۰ هزار تومان می شود..

پاسخ مشخصی جهت ابهام زدایی راجع به یارانه نقدی و کالابرگ داده نشده اما وزیر کشور در این باره گفته است: «پرداخت یارانه نقدی تا زمان آماده شدن کالابرگ‌ الکترونیکی ادامه دارد».

بدین ترتیب مبلغ یارانه شهریور ۱۴۰۲ نیز همانند خرداد، تیر و مردادماه ۳۰۰ یا ۴۰۰ هزار تومان خواهد بود.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.