رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

یاغی جدید فوتبال ایران | ستاره مغضوب نکونام در استقلال در راه پرسپولیس ؟

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال که مورد غضب سرمربی این تیم قرار گرفته، با پیشنهاد باشگاه پرسپولیس روبه‌رو شده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از روزنو، محمدجواد کیا دروازه‌بان جوان که سابقه بازی در تیم‌های پایه‌ ملی را در کارنامه‌اش دارد چندی پیش با باشگاه استقلال قرارداد همکاری امضا کرد.

این دروازه‌بان جوان که در سن ۱۸ سالگی در مهم‌ترین و معتبرترین تورنمنت باشگاه قاره آسیا یعنی لیگ قهرمانان به میدان رفت، قرار بود در تمرینات استقلال شرکت کند اما اختلاف علی خطیر و جواد نکونام باعث شد تا نکونام به سنگربانی که به او اعتقاد فنی داشت، اجازه تمرین کردن ندهد. حالا گفته می‌شود این دروازه‌بان جوان با پیشنهاد جذاب باشگاه پرسپولیس روبه‌رو شده است.

یحیی گل‌محمدی، سرمربی پرسپولیس که در گذشته‌ نه چندان دور و در شهر خودرو سرمربی «کیا» بود، به توانایی‌های فنی این سنگربان جوان اعتماد و اعتقاد ویژه‌ای دارد و از مدیران تیمش درخواست کرده است تا نسبت به جذب او اقدام کنند. گفته می‌شود باشگاه پرسپولیس به «کیا» پیشنهاد داده‌ است در صورتی که بتواند با توجه به مسائل پیش‌آمده رضایت‌نامه خود را از باشگاه استقلال دریافت کند، حاضر است با او قرارداد پنج ساله‌ای را به امضا برساند. در روزهایی که بیرانوند با مصدومیت مواجه شده و تنها سهمیه بزرگسالان پرسپولیس به مهاجم خارجی اختصاص یافته است، محمدجواد کیا می‌تواند گزینه مناسبی برای قرمزپوشان باشد. ظاهرا «کیا» در پاسخ به این پیشنهاد اعلام کرده است با توجه به اینکه با استقلال قرارداد دارد، پرسپولیسی‌ها با مدیران آبی‌ وارد مذاکره شوند.

به نظر می‌رسد اگر نکونام به «کیا» اجازه تمرین کردن ندهد، او از جمع آبی‌ها جدا خواهد شد و در انتقال جنجالی به پرسپولیس خواهد پیوست.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.