رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

یک استقلالی الگوی سیامک نعمتی!

سیامک نعمتی در پرسپولیس ماند و حتی استوری گذاشت که مانده است تا بجنگد و به موفقیت تیم کمک کند.

به گزارش اینتیتر به نقل از اعتمادآنلاین، ارسلان مطهری و شرایطی که در فصل جاری تجربه کرد برای همه بازیکنان مورد غضب یا مازاد الگویی مناسب است. سیامک نعمتی نیز تصمیم گرفته است از ارسلان مطهری الگو گرفته و بار دیگر به ستاره تأثیرگذار پرسپولیس تبدیل شود.

به گزارش خبرورزشی، لازم به یادآوری است ابتدای فصل بازگشت سیاوش یزدانی، حسین مرادمند، مهدی قایدی و جذب محمد محبی باعث شد تا آبی‌ها با شرایط غیرقابل پیش‌بینی روبرو شوند و به همین دلیل، لیست بزرگسالان این تیم از سقف تعیین شده نیز عبور کرده و همین مسئله سبب شد تا جا برای حضور کاوه رضایی در فهرست نفرات تیم وجود نداشته باشد.

آبی‌ها چند روز متوالی با ارسلان مشغول مذاکره بودند تا این بازیکن را به فسخ قرارداد و جدایی از تیم راضی کنند ولی مطهری علاقه‌ای به از دست دادن پیراهن استقلال نداشت و به همین دلیل صحبت‌های طرفین بی‌نتیجه به پایان رسید تا در نهایت، کاوه رضایی به ناچار راهی تراکتور شود و مطهری نیز در جمع شاگردان ساپینتو به کارش ادامه دهد.

این اتفاق در شرایطی رخ داد که سرمربی پرتغالی در نشست خبری پس از بازی با ملوان رسما جدایی ارسلان را اعلام کرده بود و حتی عنوان کرد این پیروزی را به این بازیکن تقدیم می‌کند اما شرایط به گونه‌ای پیش رفت که مطهری در استقلال ماند و این کاوه بود که سر از تراکتور درآورد. با این حال، به دلیل همان مشکلات و اختلافات در روند مذاکرات، ارسلان جایی در تمرینات تیم نداشت و او به صورت انفرادی (مشابه تمرینات اخیر و انفرادی سیامک نعمتی) خود را برای ادامه لیگ آماده می‌کرد.

ارسلان مطهری اما ماند، مبارزه کرد تا بالاخره دل ساپینتو نرم شد. سرمربی پرتغالی ارسلان مطهری را به تمرینات گروهی برگرداند و این مهاجم گلزن نیز جواب اعتماد ساپینتو را داد. ارسلان با گلزنی در دیدار با نساجی مازندران، سوپرجام را برای استقلالی‌ها فتح کرد و تبدیل به بازیکن محبوب ساپینتو شد. حالا سیامک نعمتی نیز تصمیم گرفته است از همان روش ارسلان مطهری استفاده کند.

شنیدیم یحیی گل محمدی به دلیل ابراز نارضایتی از نیمکت نشینی در رختکن تیم، سیامک نعمتی را در لیست مازاد گذاشته و اینک او تلاش می‌کند دل سرمربی پرسپولیس را به دست بیاورد. آیا سیامک نعمتی هم مثل ارسلان مطهری موفق می‌شود؟ باید منتظر ماند و دید!

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.