امضای ۲۰۸ نماینده پای نامه دعوت از رییسی برای انتخابات

امضای ۲۰۸ نماینده پای نامه دعوت از رییسی برای انتخابات

نماینده مردم رفسنجان در مجلس در رابطه با “نامه برخی نمایندگان به رییس قوه قضاییه و دعوت از او برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری” گفت: تعداد امضا از مرز ۲۰۸ عبور کرده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از برنا، «حسین جلالی»، نماینده مردم رفسنجان در مجلس، در گفت و گو با برنا در رابطه با “نامه برخی نمایندگان به رییس قوه قضاییه و دعوت از او برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری” گفت: تعداد امضاها از مرز ۲۰۸ عبور کرده است. قرار شده است نیکزاد به نمایندگی از اعضای مجلس نامه را خدمت او بدهد و از رییسی دعوت به عمل آید.

او ادامه داد: ما کار خومان را انجام داده ایم، قدرت انتخاب با او است اما تاکنون پاسخ مثبتی از رییسی نشنیده ایم. امیدواریم پس از این دعوت، نظر رییسی برای حضور در انتخابات مثبت باشد.

جلالی در پایان گفت: مهم این است تاکنون هیچکس مخالف حضور رییسی در انتخابات نیست و هر کجا از او حرفی به میان آمده همگی اتفاق نظر داشتند و رییسی اولویت جریان ما قرار دارد. یک دستی و اجماع همه احزاب و نمایندگان در مورد رییسی بی سابقه است.

در همین رابطه اما احمد کریمی اصفهانی در گفتگو با نامه نیوز درباره تأثیر کاندیداتوری سیدابراهیم رییسی بر رفع اختلافات میان اصوگرایان بیان کرد: ۵۰ رصد وحدت خود آقای رییسی است که اکثر گروه های اصولگرا درباره کاندیداتوری او رضایت دارند ولی ۵۰ درصد دیگر آن است که طرف مقابل آمادگی برای این کار را داشته باشد. بعضی مواقع یک شخصیت سیاسی تصمیمی برای ورود به عرصه ندارد اما ما اصرار می کنیم تا به هدف مان برسیم.

کریمی اصفهانی درباره دیدگاه سیدابراهیم رییسی برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: بحث های متعدد شده و تماس های مختلف گرفته شده است، ایشان با این بخش قضیه که بیایند و وحدت اصولگرایان را پیوند بزند مشکلی ندارد اما اینکه به عنوان مصداق بیایند تا {کاندیداتوری ایشان} ابزار وحدت شود تاکنون چنین چیزی را پذیرا نبودند.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.