فیات ۵۰۰ برقی برای سال ۲۰۲۲ معرفی شد

فیات ۵۰۰ برقی برای سال ۲۰۲۲ معرفی شد

فیات ۵۰۰ برقی یک موتور الکتریکی می‌تواند ۱۱۸ اسب بخار قدرت تولید کند که تقریباً دو برابر اسب بخار واحد بنزینی ۱.۲ لیتری است.

به گزارش اینتیتر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، شرکت فیات پس از رونمایی از فیات ۵۰۰ بنزینی اکنون از نسخه الکتریکی این خودرو رونمایی کرده است.

بیشتر بخوانید:

فیات ۵۰۰ جدید روی یک پلتفرم کاملاً جدید قرار دارد که بهتر می‌تواند باتری‌ها را در خود جای دهد، اما فقط کمی بزرگتر از نسخه موتور احتراقی است. از نظر اندازه، رقیب هوندا E و مینی الکتریک است، اما می‌توان آن را با یک باتری به اندازه کافی بزرگ پیکربندی کرد تا مدل‌های بزرگتر از جمله پژو e-۲۰۸ و رنو زوئی را به چالش بکشد.

این خودرو با یک موتور الکتریکی می تواند ۱۱۸ اسب بخار قدرت تولید کند که تقریباً دو برابر اسب بخار واحد بنزینی ۱.۲ لیتری است که فیات ۵۰۰ را به حرکت در می‌آورد. روی درب دستگیره های الکترونیکی به جای دستگیره‌های دستی معمولی است؛ همچنین دارای یک کنترل از راه دور صفحه کلید لمسی است.داخل کابین این خودرو مجهز به یک صفحه نمایش لمسی ۱۰.۵ اینچی است.

با وجود الکتریکی بودن، فضای صندوق بار به همان اندازه که در فیات ۵۰۰ بنزینی کار می‌کند محدود است و اکنون باید هر دو کابل شارژ سه پین ​​و نوع ۲ را در خود جای دهد. این خودرو اکنون دارای گرمکن شیشه جلو و گرمکن صندلی‌های جلو و شارژ بی‌سیم تلفن هوشمند است.

اینجا ۲۵۰*۹۷۰

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.