Battlefield بعدی در سال ۲۰۲۴ منتشر می‌شود

به گزارش تام هندرسون (Tom Henderson)، عرضه‌ی Battlefield بعدی در سال ۲۰۲۳ بعید به نظر می‌رسد و احتملاً این عنوان در سال ۲۰۲۴ منتشر خواهد شد.

به گزارش اینتیتر به نقل از گیم فا، بازی Battlefield 2042 نوامبر سال گذشته عرضه شد و با وجود چندین به‌روزرسانی که تغییرات بزرگی در آن ایجاد کردند، هنوز هم مشکلاتی در این بازی وجود دارد. رئیس شرکت الکترونیک آرتز (Electronic Arts) یعنی اندرو ویلسون (Andrew Wilson) اخیراً در مورد برنامه‌های درازمدت این شرکت برای عنوان مذکور صحبت کرده و روند توسعه‌ی جدید آن را که توسط رئیس کنونی این فرنچایز یعنی وینس زامپلا (Vince Zampella) هدایت می‌شود، ستایش کرده بود.

بیشتر بخوانید:

اکنون به نظر می‌رسد که هواداران باید مدت بیش‌تری برای نسخه‌ی بعدی این مجموعه صبر کنند. ویلسون در سال گذشته اعلام کرده بود که انتشار نسخه‌های Battlefield به صورت دو سال یک بار، عقلانی به نظر می‌رسد و بنا بر این گفته، این برداشت حاصل شده بود که نسخه‌ی بعدی برای انتشار در سال ۲۰۲۳ برنامه ریزی شده است.

تام هندرسون اخیرا طی گزارشی در وبسایت WhatIfGaming اعلام کرد اگرچه عرضه‌ی نسخه‌ی بعدی Battlefield در سال ۲۰۲۳ برنامه‌ی ابتدایی EA بوده است، اما با توجه به گفته‌ی برخی منابع داخلی، چنین چیزی بسیار بعید به نظر می‌رسد.

با این تفاسیر، احتمال دارد که Battlefield بعدی در سال ۲۰۲۴ منتشر شود، اما این مورد هنوز رسماً تأیید نشده است. شرکت EA، استودیوی دایس (DICE) و زامپلا درمورد نسخه‌ی آینده‌ی این مجموعه صحبتی نکرده‌اند. همچنین، هندرسون پیش از این گزارشی مبنی بر اینکه Battlefield بعدی عنوانی در سبک تیراندازی قهرمان‌محور (Hero Shooter) است، منتشر کرده بود.

کمی بعد، او اعلام کرد که بخش اعظمی از کارکنان دایس روی بازی بعدی کار می‌کنند که احتمالاً حال و هوایی مدرن خواهد داشت و آینده‌ای نزدیک را به تصویر می‌کشد و ظاهراً بسیاری از تغییراتی که از ابتدا در Battlefield 2042 صورت گرفته بودند، در این نسخه وجود نخواهند داشت، اما این به معنی حذف Specialistها و حالت ۱۲۸ نفره‌ی بازی نیست.

اکنون دیگران میخوانند

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.