رسانه خبری این تیتر

بیرانوند چطور پرسپولیسی می‌شود؟

علیرضا بیرانوند علی رغم اینکه قرارداد قرضی‌اش با بواویشتا در پایان فصل به اتمام می‌رسد همچنان بازیکن آنتورپ بلژیک محسوب می‌شود.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، طی روزهای اخیر بحث بازگشت علیرضا بیرانوند به پرسپولیس بیشتر از هر زمانی داغ شده است و گلر سابق سرخ‌ها بارها از علاقه‌اش برای بازگشت به این تیم خبر داده است. موضوعی که مدیرعامل پرسپولیس هم آن را تایید کرده تا به نوعی گلر ملی پوش ایران در صدر لیست خرید گل محمدی قرار بگیرد.

بیشتر بخوانید:

اما بیرانوند علی رغم اینکه قرارداد قرضی‌اش با بواویشتا در پایان فصل به اتمام می‌رسد همچنان بازیکن آنتورپ بلژیک محسوب می‌شود و برای جدایی از این تیم باید رضایتنامه خود را دریافت کند.

موضوعی که کار انتقال این بازیکن به پرسپولیس را سخت می‌کند. اما گلر ملی پوش ایران پیش از این اعلام کرده بود می‌تواند با قرارداد قرضی هم از آنتورپ جدا شده و راهی پرسپولیس شود.

خبر مهم در خصوص بیرانوند این است که مدیر برنامه‌های او از دیروز مذاکرات جدی خود برای جدایی این بازیکن از آنتورپ را آغاز کرده است. در خصوص بازگشت بیرانوند به پرسپولیس نه نظر نمی‌رسد باشگاه بلژیکی با جدایی قطعی او به این راحتی موافقت کند چرا که در سال جام جهانی می‌تواند پاداش حضور این بازیکن در این رقابت‌ها را دریافت کند و ضمن اینکه بابت انتقال قرضی او هم درآمدزایی داشته باشد.

بنابراین به نظر می‌رسد پرسپولیس و بیرانوند بیشتر روی گزینه جدایی قرضی متمرکز شده اند تا این بازیکن بعد از ۲ فصل دوری به جمع سرخ‌ها بازگردد. یحیی گلمحمدی البته دیروزبا بازگشت حامد لک به تمرینات پرسپولیس موافقت کرد اما او برای فصل آینده روی حضور بیرانوند حساب باز کرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.