تویوتا C-HR برای سال ۲۰۲۲ معرفی شد

جدیدترین محصول تویوتا، یعنی C-HR سال ۲۰۲۲، همان طراحی همیشگی را دارد اما با امکانات جدید به روز رسانی شده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از باشگاه خبرنگاران، همه مدل‌ها با موتور چهار سیلندر، گیربکس اتوماتیک متغیر پیوسته (CVT) و دیفرانسیل جلو عرضه می‌شوند. در این خودرو سیستم تمام چرخ متحرک به عنوان یک گزینه نیست.

بیشتر بخوانید:

کابین در صندلی ردیف عقب راحت و کاربردی است. تویوتا تریم پایه مقرون به صرفه LE را برای سال ۲۰۲۲ حذف کرد و نسخه XLE را در خط تولید باقی گذاشت.XLE دارای ویژگی‌های زیادی از جمله چرخ‌های ۱۸ اینچی، کلید مجاورت با ورود غیرفعال، نظارت بر نقاط کور، آینه‌های بیرونی گرم شونده و فرمان روکش چرمی است که اکثر خریداران آن‌ها را ضروری می‌دانند.

چهار سیلندر C-HR می‌تواند از یک توربوشارژر یا یک سوپرشارژر بهره ببرد. این خودرو در آزمایش ها می تواند در ۱۱.۰ ثانیه‌ به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برسد که کندتر از بسیاری از رقبای خود است.

C-HR سواری راحت ارائه می‌کند چراکه سیستم تعلیق به خوبی به کار برده شده است. فرمان C-HR نسبت به بازخوردها به نظر دقیق است و چرخ‌های جلوی آن مستقیماً به دستورات پاسخ می‌دهند.

در داخل کابین تویوتا کیفیت مواد به کار رفته معمولی است؛ به جز یک جفت پانل پلاستیکی ارزان قیمت در دو طرف کنسول مرکزی، مواد در سراسر داخلی به خوبی به کار رفته شده و بادوام به نظر می‌رسند.

یک داشبورد از چرم مصنوعی با دوخت‌های شبیه سازی شده وجود دارد و روی درها نیز این جنس به کار رفته است. به طور کلی، کابین طراحی قابل پسندی دارد اما با این حال، وقتی صحبت از در دسترس بودن امکانات می‌شود، C-HR قابلیت های به روز زیادی دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.