فاطمه معتمدآریا با «بچه» به صحنه برمی‌گردد

نمایش «بچه» به کارگردانی افسانه ماهیان که اجرایش دو سال پیش به دلیل همه‌گیری کرونا ناتمام ماند، دوباره به صحنه بازخواهد گشت. در این اجرا، مهران نائل، شیوا فلاحی و فاطمه معتمدآریا بازی دارند.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرآنلاین، فاطمه معتمدآریا، با بازی در نمایش «بچه» به نویسندگی نغمه ثمینی و کارگردانی افسانه ماهیان، روی صحنه می‌آید.

«بچه» از جمله نمایش‌هایی است که زمستان ۹۸ روی صحنه رفت و هنوز یک هفته از اجرایش نگذشته بود که سالن‌های تئاتر به دلیل همه‌گیری کرونا تعطیل شدند و اجرای آن در تالار چهارسوی مجموعه تئاتر شهر ناتمام ماند.

گروه اجرایی «بچه» در دو سال گذشته منتظر فرصتی مناسب بودند تا اجرای خود را ادامه بدهند و در روزهایی که با گسترش واکسیناسیون عمومی و فروکش کردن نسبی کرونا همراه شده است، تصمیم گرفتند نمایش خود را از اول اسفند روی صحنه ببرند.

نمایش «بچه»، پنجمین همکاری نغمه ثمینی و افسانه ماهیان است که با بازی مهران نائل، شیوا فلاحی و فاطمه معتمدآریا روی صحنه خواهد رفت. مهران نائل، جانشین سعید چنگیزیان شده است که در اجرای دو سال پیش، با این گروه همکاری داشت.

این اثر نمایشی از اول اسفند در تالار استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می‌رود و پیش‌فروش بلیت آن از روز جمعه، هشتم بهمن‌ آغاز می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.