رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

آخرین خبر از یکسان سازی حقوق و دستمزد

رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور در خصوص بررسی بندهای مربوط به استخدام ها در مجلس گفت: اگر در برنامه هفتم توسعه در بحث استخدام‌ها یک الگو و نسخه ثابت برای همه ببینیم، خلاف روح قانون گذاری است، کار سنجی و نیاز واقعی باید مبنای جذب نیروها در دستگاه‌های اجرایی باشد تا بهره وری محقق شود.

به گزارش اینتیتر به نقل از تابناک، میثم لطیفی در حاشیه جلسه هیات دولت در مورد ورود گزارش کمیسیون تلفیق در مورد برنامه هفتم توسعه به بحث استخدام‌ها گفت: اعتقاد داریم در استخدام ها باید اثر فناوری را ببینیم هوشمند سازی، هوش مصنوعی و سامانه های یکپارچه نیازهای ما را به نیروی انسانی تغییر می‌دهد.

وی تاکید کرد: اگر در برنامه هفتم توسعه در بحث استخدام‌ها یک الگو و نسخه ثابت برای همه ببینیم، خلاف روح قانون گذاری است، کار سنجی و نیاز واقعی باید مبنای جذب نیروها در دستگاه‌های اجرایی باشد تا بهره وری محقق شود.

معاون رئیس جمهور در مورد یکسان سازی حقوق و دستمزدها در برنامه هفتم توسعه گفت: پیشنهادات دولت در خصوص حقوق و دستمزد در نسخه نهایی برنامه هفتم توسعه که در کمیسیون تلفیق تصویب شده، حذف شده است.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. ناشناس می گوید

    سلام خواهشان، خواهشان، خواهشان، بازنگری کنید در افزایش حقوق کارمندان ۲۰ درصد افزایش حقوق با تورم ۶۰ درصدی هم خوانی ندارد، این حقوق‌های کم جوابگوی ده روز زندگیه، خط فقر بالای ۴۰ میلیون شده، تا کی تبعیض و بی عدالتی. رسیدگی بفرمایید خواهشان.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.