آخرین خرید استقلال مشخص شد | تصمیم نهایی جواد نکونام برای بستن ترکیب استقلال

نقل و انتقالات داخلی لیگ به اتمام رسیده اما باشگاه استقلال همچنان به فکر تکمیل کردن تیم خود است.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرملت، رقابت‌های لیگ برتر آغاز شده و استقلال فصل را نسبتا خوب شروع کرده است. استقلال در حال حاضر در رده دوم لیگ قرار دارد. مهرداد محمدی و بلانکو مهمترین خرید استقلال در این فصل نقل و انتقالات بوده است. استقلال منتظر محمد را هم خرید اما او را به عنوان بازیکن قرضی به تیم مس رفسنجان فرستاد. نقل و انتقالات به پایان رسیده است اما استقلال همچنان به فکر تکمیل کردن تیم خود است.

آخرین خرید آبی بازیکنی است که پیشتر در لیست فروش قرار گرفته بود. با توجه به ناکامی باشگاه استقلال در خرید ماشاریپوف، جواد نکونام رای به بازگشت امید حامدی فر داد.

این بازیکن برای همراهی تیم ملی امید راهی هانگژو شده بود و با توجه به پایان بازی‌های تیم ملی امید امروز می‌بایست در تمرین تیم استقلال خود را به کادر فنی معرفی کند.

از ابتدای فصل بازیکنان زیادی که برای خرید به باشگاه استقلال معرفی شده بودند، راهی تیم‌های دیگر شدند. جالب است بدانید برخی از این بازیکنان پیراهن تیم‌های داخلی را برتن کردند که می‌تواند روبرتو تورس و امیر حسین حسین زاده را مثال زد که راهی تیم‌های گل گهر و تراکتور شدند.

آخرین بازیکنی که جواد نکونام روی جذب آن تاکید داشت کاپیتان تیم ملی ازبکستان بود که به جای استقلال راهی یونان شد. این سرمربی تیم استقلال را مجبور کرد که یک بار دیگر از لیست فروش خرید کند. یعنی امید حامدی فر. پیش از امید، آرمان رمضانی که در لیست فروش قرار گرفته بود، به اردوی تیم آبی برگشت.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.