رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

آزادی جوان کرمانی از چنگال گروگانگیران پس از انتقال به خارج از کشور

فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به جزئیات رهایی جوان کرمانی از چنگال گروگانگیران گفت: این جوان ۲۱ساله پس از ربوده‌شدن، به یکی از کشورهای همسایه منتقل شده بود.

به گزارش اینتیتر به نقل از تسنیم، سردار عبدالرضا ناظری فرمانده انتظامی کرمان شامگاه گذشته در حاشیه رهایی گروگان ۲۱ساله کرمانی که بیش از ۲ ماه در یکی از کشورهای همسایه به‌گروگان گرفته شده بود، اظهار داشت: “دانیال” قریب ۷۰ روز قبل توسط یک گروه مسلح از یکی از شهرستان‌های استان کرمان ربوده شده بود.

وی با بیان اینکه تیمی از کارآگاهان مجرب پلیس آگاهی استان و شهرستان مورد نظر وارد عمل شدند و با انجام یک‌سری اقدامات اطلاعاتی و فنی متوجه شدند که فرد ربوده‌شده به یکی از کشورهای همسایه منتقل شده است، افزود: با صدور دستورات اکید فرماندهی‌کل انتظامی کشور اقدامات وسیعی در این حوزه انجام شد.

فرمانده انتظامی استان کرمان با ابراز اینکه “با هماهنگی قضایی و اقدامات اطلاعاتی عملیات رهاسازی در روز گذشته در کشور همسایه آغاز شد”، ادامه داد: با تلاش همکاران ما در پلیس اینترپل و پلیس کشور همسایه فرد ربوده‌شده از چنگال پلیس رها شد.

وی خاطرنشان کرد: این جوان کرمانی پس از رهایی از چنگال گروگانگیران به مرزبانی منتقل شد و توسط همکاران ما در پلیس آگاهی استان کرمان و شهرستان مورد نظر به کرمان و به آغوش گرم خانواده بازگشت.

سردار ناظری با اعلام اینکه اقدامات پلیسی زیادی در راستای آزادسازی این گروگان توسط نیروهای پلیس انجام شد، گفت: این گروگان‌گیری به‌قصد اخاذی از این خانواده انجام شده بود.

وی با بیان اینکه آدم‌ربایان از خانواده فرد ربوده‌شده مطالبه قریب به ۴۰ میلیارد تومان پول کرده بودند، اضافه کرد: با اقدامات عملیاتی انجام‌شده رهاسازی گروگان روز گذشته در کشور همسایه انجام شد و برخی از این افراد دستگیر شدند.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.