آغاز پیش فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا

به‌تازگی شرکت سایپا طرح پیش‌فروش جدیدی را آغاز کرده است. در این طرح محصولات زامیاد به صورت پیش‌فروش عرضه می‌شوند. متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت گروه خودروسازی سایپا در این طرح ثبت‌نام کنند.

به گزارش اینتیتر به نقل از کاماپرس، شرکت‌های خودروسازی هر چندوت یکبار طرح پیش فروش و قرعه‌کشی خودرو برگزار می‌کنند. آخرین طرح پیش فروش سایپا مربوط به محصولات زامیاد است که از ۴ اردیبهشت ماه شروع شده و هم‌چنان ادامه دارد. در این طرح خودرو نیسان دیزل قابل خریداری است. زمان تحویل این خودرو ۶۰ روز تعیین شده است. قیمت تمام شده نیسان در این طرح حدود ۵۶۰ میلیون تومان است.

قوانین قبلی ثبت نام خودرو در این طرح نیز برقرار است. بر این اساس متقاضی باید حداقل ۱۸ سال داشته باشد. داشتن گواهینامه رانندگی برای ثبت نام در طرح الزامی است. همچنین فرد نباید پلاک فعال ثبت شده به نام خود داشته باشد. به علاوه متقاضی نباید طی ۴ سال گذشته ثبت نام و صدور فاکتور در دو شرکت سایپا و ایران خودرو داشته باشد.

فروش محصولات سایپا در طرح یکپارچه عرضه خودرو

علاوه بر طرح پیش‌فروش، محصولات سایپا در سامانه یکپارچه عرضه خودرو نیز قابل خریداری است. اولین مرحله از این طرح در اسفند ۱۴۰۱ برگزار و نتایج آن در ۲۹ فروردین ماه اعلام شد. ثبت‌نام دومین مرحله از این طرح ۱۶ اردیبهشت ماه شروع خواهد شد. سایپا در مرحله اول خودروهای ساینا اس، کوییک اس، آر و معمولی و شاهین جی را عرضه کرد.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.