رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

ادعای جدید باشگاه استقلال تکذیب شد؛ نکونام مسئولیتی ندارد!

نزدیکان سرمربی استقلال تأکید کردند که نکونام مسئولیتی برای کاهش قرارداد بازیکنان ندارد.

به گزارش اینتیتر به نقل از ورزش سه، صبح امروز بود که علیرضا خانی عضو هیئت مدیره استقلال با حضور در برنامه ورزشگاه اعلام کرد که مدیریت باشگاه به سرمربی آبی پوشان مأموریت داده است تا او با بازیکنان تیم صحبت کرده و برای کاهش مبلغ قراردادهایشان، پای میز مذاکره بیایند.

استقلال برای جذب بازیکن خارجی جدید با مشکل سقف بودجه مواجه است و باید از مبلغ قرارداد اعضای تیم کم شود تا سقف بودجه ۳۰۰ میلیاردی که در حال حاضر پر شده، کاهش یابد و آبی ها بتوانند بازیکن جدیدی را جذب کنند.

حالا عضو هیئت مدیره استقلال در شرایطی این خبر را در برنامه ورزشگاه اعلام کرد که پیگیری ها از نزدیکان جواد نکونام نشان می دهد که آنها ادعای خانی را تکذیب و اعلام می کنند که این وظیفه برعهده مدیریت باشگاه است و سرمربی تیم هیچ قولی در این خصوص نداده است.

این ادعای خانی در شرایطی مطرح شده است که بازیکنان تیم هنوز بابت فصل قبل مطالبات زیادی دارند و اگر هم اعضای تیم در نهایت با خواسته مدیریت باشگاه برای کاهش قراردادها موافقت کنند، به نظر می رسد که باید ابتدا طلب های سال قبل پرداخت شود تا اعضای تیم با خواسته مدیریت باشگاه موافقت کنند.

در پایان چیزی که مشخص است، انتشار اخبار متفاوت از سوی مدیران باشگاه و ادعای نزدیکان سرمربی است. این برای چندمین بار است که خود نکونام و یا نزدیکانش، ادعاهای تیم مدیریتی و اعضای هیئت مدیره را رد می کنند و خبر مذاکره نکو با بازیکنان جهت کاهش قراردادها نیز جدیدترین مورد رخ داده شده است که قویا از سوی اطرافیان سرمربی تکذیب شد.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.