رسانه خبری این تیتر

ارتش به معنای حقیقی کلمه خود را فدای ملت کرده است

رییس مجلس شورای اسلامی گفت: ارتش در تمام حوادث اعم از جنگ،سیل و زلزله و هر آنچه که امنیت و آرامش مردم را به مخاطره بیاندازد همواره مایه امیدواری و دلگرمی مردم بوده است و در میدان‌های عمل ثابت شده است که ارتش به معنای حقیقی کلمه خود را فدای ملت کرده است .

به گزارش اینتیتر به نقل از ایرنا، محمد باقر قالیباف در نشست علنی امروز- دوشنبه ۲۹ فروردین ماه- مجلس شورای اسلامی در نطق آغازین خود با تبریک روز ارتش گفت: فرارسیدن روز ارتش جمهوری اسلامی ایران را به تمام دلاوران نیروهای سه گانه ارتش، خانواده‌های معظم شهدای ارتش مقتدر و عموم مردم ایران اسلامی تبریک و تهنیت می گویم .

بیشتر بخوانید:

رییس مجلس شورای اسلامی بیان داشت:شعار ارتش فدای ملت، بیانگر حقیقت وجودی ارتش جمهوری اسلامی ایران و عشق و علاقه ارتشیان غیور به مردم و ایران عزیز است.

قالیباف با اشاره به حضور ارتش در تمام میادین مورد نیاز کشور گفت:ارتش در تمام حوادث اعم از جنگ،سیل و زلزله و هر آنچه که امنیت و آرامش مردم را به مخاطره بیاندازد همواره مایه امیدواری و دلگرمی مردم بوده است و در میدان‌های عمل ثابت شده است که ارتش به معنای حقیقی کلمه خود را فدای ملت کرده است .

وی اضافه کرد:درخشش ستاره های آسمان ایثار و فداکاری همچون شهدای گرانقدر شهید صیاد شیرازی، قرنی، فلاحی ،ستاری ،نامجو کشوری، بابایی، اقارب پرست، شیرودی یاسینی، فکوری آبشناسان و سایر شهدای رشید ارتش الگوی جاودانه برای تمامی دلسوزان این آب و خاک به خصوص فداکاران جان بر کف ارتش خواهد بود.

رییس مجلس افزود:از خداوند متعال برای شهدای ارتش علو و درجات و برای خانواده های شهدا اجر جزیل و برای تمامی پرسنل نیروهای سه گانه زمینی، دریایی و هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران توفیقات روز افزون را از مسئلت دارم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.