رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

استقلال بازنده بزرگ رای کمیته انضباطی!

هواداران استقلال در فضای مجازی اعتقاد دارند این تیم بزرگترین بازنده رای کمیته انضباطی است.

به گزارش اینتیتر به نقل از برنا، رای کمیته انضباطی در خصوص قراردادهای باشگاه سپاهان صادر شد و بر اساس رای، سپاهانی‌ها علاوه بر کسر ۴ امتیاز باید چهارصد میلیارد ریال جریمه پرداخت کنند.

این رای به سرعت مورد انتقاد هواداران استقلال قرار گرفته چون در حقیقت آنها اعتقاد دارند بیشترین ضرر را میان شکایت‌گنندکان داشته‌اند و پرسپولیس بیشترین سود را. با این رای استقلال به صدر جدول نزدیک‌تر شده اما پرسپولیس به عنوان یکی از رقبای نزدیک استقلال، از این کسر امتیاز سود کرده و این در حالی است که استقلالی‌ها اعتقاد دارند اگر تخلفی از سپاهان سر زده، طبق قوانین باید بازی‌ها ۳ بر صفر شود و در صورت رخ دادن این مساله، استقلال با ۱۲ امتیاز از ۴ بازی صدرنشین می‌شود.

از سوی دیگر علی خطیر، مدیر استقلال در مصاحبه خود اعلام کرد به هیچ وجه زیر بار امضای قرارداد غیرقانونی و بالاتر از سقف بودجه نمی‌رود و استقلال تنها باشگاهی است که قراردادهای خود را شفاف و صحیح امضا کرده. به همین دلیل هواداران استقلال اعتقاد دارند این باشگاه باید از دیگر باشگاه‌های مشکوک به تخلف شکایت کند که این اتفاق تا این لحظه رخ نداده است.

در نهایت طبق جدولی که تا این لحظه (با توجه به حکم کمیته انضباطی و تا قبل از مساله بررسی در استیناف) منتشر شده پرسپولیس با ۱۰ امتیاز صدرنشین است، استقلال با ۹ امتیاز دوم و سپاهان با ۸ امتیاز سوم.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.