استقلال در راه آسیا | قول جذاب علی خطیر به هواداران

مدیرعامل استقلال درباره ارقام اعلامی قراردادهای بازیکنان این تیم توضیح داد.

به گزارش اینتیتر به نقل از صدآنلاین، علی خطیر، مدیرعامل باشگاه استقلال پس از دیدار نساجی – الهلال در چارچوب هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: اختلاف دو باشگاه زیاد بود. الهلال حدود ۲۶۰ میلیون دلار و باشگاه نساجی با ۶ میلیون دلار ارزش مقابل هم قرار گرفتند. امیدوارم اتفاقات خوبی برای نساجی رخ دهد و بتواند از گروه صعود کند.

او درباره شرایط استقلال گفت: پنجره نقل و انتقالاتی امروز باز شد و امیدوارم بتوانیم بازیکنان باقی‌مانده را ثبت کنیم.

مدیرعامل استقلال درباره اظهارات امید حامدی‌فر درباره شرایطش در این تیم بیان کرد: اگر مورد نظر آقای نکونام باشد، می‌ماند.

خطیر درباره رقم قراردادهای بازیکنان استقلال توضیح داد: قراردادهای استقلال از فصل قبل بالاست و ما نمی‌توانیم به زور قراردادهای‌شان را کاهش دهیم. بازیکن متاسفانه دریافتی خوبی از فصل قبل نداشتند و در این فصل هم با معذوریت کارهای‌شان را انجام می‌دهند. آن‌ها با مردانگی و معرفت کارشان را جلو برده‌اند.

خطیر درباره حذف استقلال از آسیا اظهار کرد: به هر حال نساجی تیم شهر من بود که به استادیوم آمدم همچنین آقای حدادیان از دوستان خوب من هستند. من امروز حسرت خوردم چرا که استقلال شایسته‌ترین تیمی بود که باید در آسیا حضور پیدا می‌کرد با این حال به دلایلی که بخش بزرگی از آن به خاطر سوءمدیریت بود، حذف شد. من قول می‌دهم که تا زمانی که هستم اجازه حذف استقلال از آسیا را ندهم.

او درباره پرونده‌های مالی متعدد استقلال که احکام آن در روزهای اخیر صادر شد، بیان کرد: آقای سمیعی راجع به آن صحبت کرده‌اند. الان دیگر در ده کوره‌های ایران هم می‌دانند که اگر دو ماه حقوق خارجی‌ها را ندهی، می‌تواند نوتیس ۱۰ روزه بدهد و پس از آن کل مبلغ قراردادش را بگیرد. می‌دانم باشگاه‌های ایرانی برای پرداخت حقوق خارجی‌ها در معذوریت هستند با این حال این یک سوءمدیریت است.

مدیرعامل استقلال درباره قرارداد ۱۶۰ میلیونی سعید مهری توضیح داد: من خودم به صراحتا گفتم چون ۱۶۰ میلیون بیش‌تر جا نداشتیم، با او این قرارداد را بسته و در سازمان لیگ ثبت کرده‌ایم و این قرارداد ملاک است‌. او ۱۰۰ برگه هم بیاورد که قراردادش بیشتر است، باز ما موظف به پرداخت همین ۱۶۰ میلیون هستیم. به همین دلیل نمی‌تواند شکوایه‌ای داشته باشد. ما توافقی با مهری و اعضای تیم داریم که اگر بازیکنان دیگر قراردادشان را کاهش دهند، قرارداد مهری را افزایش می‌دهیم.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.