رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

استقلال هم گلات کرد!

تیم استقلال در پنج سفر آخر خود به استان کرمان موفق به کسب پانزده امتیاز شده و گلات کرده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از ۹ صبح، اگرچه استقلال همیشه نتایج خوبی در خوزستان می‌گیرد و معمولا برنده از زمین بیرون می‌آید اما از این پس می‌توان استان کرمان را هم برای آنها خوش یمن دانست.

آبی‌ها با برتری مقابل مس رفسنجان در هفته پنجم برای چهارمین بار پیاپی با سه امتیاز از کرمان خارج شدند.

اولین پیروزی آبی ها در آذرماه ۱۴۰۰ مقابل گل گهر به دست آمد. هرچند آن بازی با نتیجه صفر صفر به پایان رسید اما با اعلام کمیته انضباطی نتیجه آن دیدار سه بر صفر به سود آبی ها شد.

بعد از آن آبی‌ها در خرداد ۱۴۰۱ و در هفته ماقبل پایانی لیگ بیست و یکم در رفسنجان به مصاف مس رفتند. در این دیدار استقلال با دبل امیرحسین حسین زاده با دو گل از سد شاگردان ربیعی گذشت تا دومین پیروزی آبی ها در کرمان طی یک فصل رقم بخورد.

استقلالی ها سپس در مهرماه ۱۴۰۱ با ریکاردو ساپینتو دوباره راهی سیرجان شدند و به مصاف گل گهر رفتند. بازی ای که با برتری دو بر یک آبی ها مقابل شاگردان قلعه نویی به پایان رسید تا بدل به سومین پیروزی پیاپی آنها در استان کرمان شود.

چهارمین برد استقلالی ها در کویر، مصاف با مس کرمانی بود که پس از سال‌ها به لیگ برتر بازگشته بود. استقلال آن بازی را با گل های قایدی و سلمانی با نتیجه سر بر دو برنده شد و بازهم با سه امتیاز از کرمان خارج شود.

سرانجام شاگردان نکونام در اولین سفر این فصل به کرمان موفق شدند مس رفسنجان را با یک گل بخودی شکست دهند و بالانشین باقی بمانند. حالا استقلال در ۵ سفر آخر خود به استان کرمان موفق به کسب ۱۵ امتیاز شده و گلات کرده است.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.