رسانه خبری این تیتر

امیر ۱۰ بار به استقلال باخته است

در مجموع امیر قلعه‌نویی ۲۲ بار با تیم‌های مختلف به مصاف استقلال رفته که ۸ برد، ۴ تساوی و ۱۰ باخت حاصل عملکرد او در مصاف با استقلال بوده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، دیدار استقلال و گل‌گهر تقابل امیر قلعه‌نویی با تیم محبوبش است. او تاکنون در رقابت‌های لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا با تیم‌های مس کرمان، استقلال اهواز، سپاهان، تراکتور و ذوب‌آهن به مصاف استقلال رفته است. قلعه‌نویی امشب بیست و سومین تقابلش را با استقلال تجربه می‌کند.

آمار ضعیف با سپاهان

قلعه‌نویی ۴ فصل با سپاهان مقابل استقلال مصاف داشته که سهم او در این بازی‌ها، ۲ پیروزی، ۶ شکست و ۲ تساوی بوده است. آخرین دیدار استقلال و سپاهان در یک‌چهارم نهایی جام حذفی بود که آبی‌ها با گل‌های وریا غفوری و علی کریمی ۲- صفر برنده شدند و به نیمه نهایی رفتند.
با تراکتور بیشتر باخت

تراکتور دیگر تیمی است که قلعه‌نویی به عنوان سرمربی با آن مقابل استقلال قرار گرفته است. قلعه‌نویی با تراکتور ۶ بار به مصاف استقلال رفت که ۳ بازی با شکست، ۲ بازی با پیروزی و یک بازی با نتیجه تساوی پایان یافت.

ذوب‌آهن ۵۰-۵۰

ذوب‌آهن هم تیم قلعه‌نویی بود. او با ذوب‌آهن ۴ بار در لیگ و آسیا به مصاف استقلال رفت که ۲ بازی با پیروزی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا و ۲ بازی با نتیجه شکست در هر دو لیگ داخلی و آسیایی تمام شد.

آمار مثبت با مس

مس کرمان نیز تیم دیگر او بود که در نیم‌فصل دوم فصل هفتم با آن با استقلال دیدار کرد و در تنها بازی آن فصل مقابل استقلال به پیروزی رسید.
برنده در اهواز

قلعه‌نویی که در نیم‌فصل دوم لیگ برتر فصل دوم سرمربیگری استقلال اهواز را در دست گرفت در دیداری پرحرف و حدیث رودرروی تیم استقلال ۲- یک برنده شد.

شکست در انزلی

او در فصل پانزدهم در یک بازی سرمربی ملوان بود که در همان اولین دیدار فصل به استقلال خورد ولی با اینکه روی نیمکت نبود تیمش را ارنج کرد و در پایان ۲- صفر بازی را واگذار کرد.

بیشتر باخته است

در مجموع امیر قلعه‌نویی ۲۲ بار با تیم‌های مختلف به مصاف استقلال رفته که ۸ برد، ۴ تساوی و ۱۰ باخت حاصل عملکرد او در مصاف با استقلال بوده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.