رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

اولین واکنش میلاد سرلک به شایعات سربازی

پاسخ میلاد سرلک به شایعات پیرامون خدمت سربازی‌ کوتاه و البته صریح است.

به گزارش اینتیتر به نقل از ورزش سه،‌ یک هفته بعد از تمدید قرارداد یکساله میلاد سرلک که با حضور مستمر او در تمرینات پرسپولیس همراه بود، خبرگزاری ایسنا خبر داد که سازمان نظام وظیفه نامه مهم خود در مورد بازیکنان مشمول خدمت سربازی را به سازمان لیگ فوتبال ایران ارسال کرده که در مورد میلاد سرلک بوده است.

به نوشته این خبرگزاری نظام وظیفه در این نامه که از سوی سازمان لیگ به پرسپولیس ارجاع داده شده، تاکید کرده که این بازیکن باتوجه به عبور از مرز ۲۸ سالگی، به عنوان بازیکن لیگ برتری، مشمول خدمت سربازی است و باید از یک شهریور خود را به سازمان نظام وظیفه معرفی کند تا تکلیف او روشن شود.

سرلک همچون سایر بازیکنان لیگ برتری تا ۲۸ سالگی معافیت داشت و در صورتی که به عنوان بازیکن ملی شناخته می‌شد، معافیت او تا ۳۰ سالگی ادامه پیدا می‌کرد. اما غیبت در آخرین فهرست امیر قلعه‌نویی سبب شده تا شایعات در مورد او بالا بگیرد.

با این حال میلاد سرلک در گفتگوی کوتاهی که داشته، تاکید کرده که مشمول خدمت سربازی نیست و این فصل در ترکیب پرسپولیس حضور خواهد داشت.

باشگاه پرسپولیس و میلاد سرلک اعتقاد دارند که با علم به قوانین نظام وظیفه، قرارداد جدید را امضا کرده‌اند و هیچ مشکلی در این زمینه هافبک دفاعی شماره ۱۰ را تهدید نخواهد کرد.

این در حالی است که در صورت سربازشدن سرلک، نام او از لیست بزرگسالان پرسپولیس کنار می‌رود و این تیم می‌تواند یک بازیکن جدید بگیرد اما فعلا که این بازیکن اعتقاد دارد مشمول خدمت سربازی نیست.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.