رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

باشگاه استقلال: اگر تخلف می کردیم یاسین سلمانی پرسپولیسی نمی شد!

باشگاه استقلال به شایعه های مطرح شده در فضای مجازی واکنش نشان داد.

به گزارش اینتیتر به نقل از طرفداری، معاون ارتباطات و رسانه باشگاه استقلال صبح امروز در گفتگو با برنامه صبحگاهی شبکه سه سیما تاکید کرد این باشگاه در زمینه قوانین سقف خرید یا همان سقف قرارداد مرتکب هیچ تخلفی نشده است.

مهدی هژبری که با عمادالدین اعرابی مجری ورزشی شبکه سوم سیما گفتگو می کرد، گفت:

ما هیچ گونه تخلفی در نقل و انتقالات نداشتیم و اگر تخلف می کردیم الان یاسین سلمانی بازیکن استقلال بود نه بازیکن پرسپولیس و تورس و ماشاریپوف هم الان در استقلال بازی می کردند. روز گذشته در فضای مجازی شایعه شده بود پرونده استقلال به کمیته انضباطی رفته و برخی رسانه‌ها هم ناخواسته با تکذیب یا پیگیری این شایعه مجازی به موج ایجاد شده از سوی خود خبرنگار خوانده ها دامن زدند ولی حرف جناب رضا جاودانی عضو محترم کمیته انضباطی که گفت هنوز هیچ پرونده ای درباره باشگاه استقلال از کارگروه نظارت بر قراردادهای حرفه ای به کمیته انضباطی ارجاع نشده، فصل الخطاب است. این که روند رسیدگی به پرونده استقلال آرام تر از روند رسیدگی به پرونده پرسپولیس و سپاهان پیش می رود نشانه سکوت قانون و قاضی نیست، تفاوتش این است که ما تخلفی مرتکب نشدیم، به ما فقط اتهام زده شده است. هیچ مدرک مستندی هم علیه استقلال وجود ندارد.

معاون ارتباطات و رسانه باشگاه استقلال در پایان برای تیم های ملی نوجوانان و بزرگسالان ایران در تقابل امروز مقابل مراکش و ازبکستان آرزوی پیروزی کرد و گفت امیدوارم هر دو تیم موفق و سربلند باشند.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.