با این تمرینات استرس بدن را کاهش دهید

افراد اغلب استرس را با علائم جسمانی آن از جمله: تپش قلب، سفت شدن فک یا دلپیچه تجربه می‌کنند که در نهایت منجر می‌شود احساسات منفی در آنان تشدید شود.

به گزارش اینتیتر به نقل از چندثانیه، افراد اغلب استرس را با علائم جسمانی آن از جمله: تپش قلب، سفت شدن فک یا دلپیچه تجربه می‌کنند که در نهایت منجر می‌شود احساسات منفی در آنان تشدید شود. همگامی افکار مشوش و علائم جسمی اضطراب، منجر به شکل گرفتن چرخه معیوبی می‌شود که در آن بدن و ذهن وضعیت را برای یکدیگر بغرنج‌تر می‌کنند. واشنگتن‌پست در گزارش خود از کارشناسان این حوزه خواسته است تا راه‌هایی برای برگرداندن آرامش به بدن و ذهن پیشنهاد دهند، یکی از روش‌های پیشنهادی، شل کردن عضلات صورت با یک لبخند ملایم است.

اگر استرس باعث ایجاد تنش در صورت و فک شما می‌شود، ممکن است به فشار دادن ماهیچه‌های صورت خود زمانی که مضطرب هستید، عادت داشته باشید.به عقیده محققان حالت چهره شما همچنین می‌تواند در تجربه احساسی شما تاثیر بگذارد.

شل کردن عضلات صورت و تلاش آگاهانه برای نقش لبخند بر صورتتان، می‌تواند در بازیابی آرامش موثر باشد و راه را برای پذیرش آنچه با آن روبرو هستید، هموار کند.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.