رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

بمب استقلال برای دربی ترکید!

بزرگترین نگرانی نکونام و کادرفنی استقلال برای دربی استقلال و پرسپولیس، حضور ایمان سلیمی برابر پرسپولیس بود.

به گزارش اینتیتر به نقل از ورزش سه، آخرین جلسه تمرینی استقلال پیش از شهرآورد پایتخت، امروز برگزار شد و آبی پوشان آخرین نکات تاکتیکی کادرفنی را مرور کردند تا خود را برای دیدار حساس برابر پرسپولیس آماده کنند.

بزرگترین نگرانی نکونام و کادرفنی استقلال برای دیدار فردا، حضور ایمان سلیمی برابر پرسپولیس بود. بازیکنی که در دیدار برابر فولاد از ناحیه چشم آسیب دید و پیش از پایان نیمه نخست، جایش را به کوین یامگا داد.

پس از پایان مسابقه اعلام شد که آسیب دیدگی سلیمی از ناحیه همسترینگ است و کادرپزشکی استقلال سخت در تلاش است تا بتواند سلیمی را به این مسابقه برساند و شب گذشته نیز در ورزش سه اعلام کردیم تا صبح دربی نیز تلاش ها برای رساندن این بازیکن ادامه خواهد داشت.

حالا تصاویری از تمرین امروز استقلال منتشر شده که سلیمی را در تمرینات گروهی نشان می دهد و حتی هم تیمی های این بازیکن، برای او یک تونل وحشت تشکیل دادند تا اینگونه امیدواری ها برای حضور این بازیکن مقابل پرسپولیس افزایش یابد.

باید دید که فردا و برای دربی شماره ۱۰۲، جواد نکونام تصمیم می گیرد از سلیمی استفاده کند یا خیر. همه چیز به نظر نهایی کادرپزشکی استقلال بستگی دارد هر چند که سرمربی آبی ها در نشست خبری امروز اعلام کرد ۲ نفر از مصدومان تیم توانسته اند در تمرین امروز شرکت کنند که یکی از آنها سلیمی بوده است.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.