بودجه ۱۲۰ میلیارد تومانی پرسپولیس برای یحیی

بر اساس شنیده ها باشگاه پرسپولیس بودجه ۱۲۰ میلیارد تومانی فقط برای خریدهای جدید خود در نظر گرفته است.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، ناکامی در جام حذفی و از دست دادن قهرمانی لیگ برتر درس عبرت خوبی برای یحیی گل محمدی و باشگاه پرسپولیس شد تا دیگر چیزی را در فصل نقل و انتقالات به قضا و قدر نسپارند.

بیشتر بخوانید:

طبیعی است باشگاه پرسپولیس و رضا درویش برای خریدهای مناسب، ستاره و ملی پوش باید سر کیسه را شل کرده و بودجه کافی کنار بگذارد.

برای آن که بیشتر در جریان این موضوع قرار بگیرید، گزارش زیر را تا انتها بخوانید.

علیرضا بیرانوند؛ ۱۲ میلیارد تومان + ۶ میلیارد تومان آپشن

دروازه بان ملی پوش و سابق پرسپولیس اولین بازیکنی بود که با این تیم قراردادش را امضا کرد. البته او مذاکراتی با باشگاه داشت و چک و چانه‌هایی هم بر سر اسپانسر اختصاصی و … زد که با آن موافقت نشد اما در نهایت این گلر امتحان پس داده با قرارداد ۱۲ میلیارد تومان پایه به علاوه آپشن ۶ میلیارد تومانی به تیم سابقش بازگشت. گفته می‌شود ۳ میلیارد تومان از قرارداد ۱۲ میلیارد تومانی بیرانوند را یک تاجر ایرانی مقیم امارات متقبل شده است!

مرتضی پورعلی گنجی؛ مثل مثل بیرو!

قرارداد این مدافع با تجربه نیز کاملا مشابه علیرضا بیرانوند است و از قضا قرار است مرتضی پورعلی گنجی نیز ۳ میلیارد تومان نقد از تاجر ایرانی طرفدار پرسپولیس بگیرد. پورعلی گنجی البته در قطر و چین چند برابر این رقم را دریافت کرده و حالا در بازگشت به ایران هم طبیعی بود چنین قراردادی امضا کند.

دانیال اسماعیلی‌فر؛ ۱۰ میلیارد تومان + آپشن

یک فرد مطلع و نزدیک به باشگاه پرسپولیس به ما خبر داد که برای دانیال اسماعیلی‌فر شاید پوشیدن پیراهن تیم ملی و سفر به جام جهانی بسیار مهم تر از مسائل مالی اهمیت داشته باشد. این مدافع راست انرژیک و نفوذی پس از خط خوردن از آخرین اردوی تیم ملی تصمیم خودش برای سفر به تهران را گرفت. او که سابقه همکاری با یحیی گل محمدی را در کارنامه دارد دو، سه سالی می‌شود مورد توجه پرسپولیس قرار گرفته اما از اصفهان خارج نشده است. شنیدیم خرید این بازیکن ارزنده برای پرسپولیس ۱۰ میلیارد تومان آب خواهد خورد که رقمی پایین تر از بیرانوند و پورعلی گنجی است. البته او هم آپشن‌های بیرانوند و پورعلی گنجی را در قراردادش خواهد داشت.

میلاد زکی پور؛ زیر ۱۰ میلیارد تومان!

شاید بتوان گفت یکی از ارزان ترین خریدهای جدید پرسپولیس میلاد زکی پور است که با رقمی پایین تر از ۱۰ میلیارد تومان به این تیم خواهد پیوست. البته شنیدیم مدافع چپ مورد علاقه یحیی گل محمدی آپشن‌های مختلفی در قراردادش خواهد داشت تا برای فیکس شدن و حضور در اغلب بازی‌های فصل انگیزه کافی را داشته باشد.

سروش رفیعی؛ مشابه دانیال اسماعیلی‌فر

گفته می‌شود رقمی که باشگاه پرسپولیس برای خرید سروش رفیعی درنظر گرفته است مشابه دانیال اسماعیلی‌فر است. اگر او به تیم پرسپولیس ملحق شود ۱۰ میلیارد تومان به علاوه آپشن را دریافت خواهد کرد. سروش رفیعی هم شرایط خاصی دارد و به نظر می‌رسد جزو آخرین خریدهای یحیی گل محمدی باشد. این هافبک تکنیکی بارها و بارها حتی پس از حضور در سپاهان اصفهان از علاقه خود به رنگ قرمز و پرسپولیس سخن رانده و بعید می‌دانیم مشکلی با رقم قراردادش داشته باشد. سروش رفیعی می‌خواهد به پرسپولیس برگردد تا بیشتر مورد توجه رسانه‌ها و اسکوچیچ قرار گرفته و تیم ملی را در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر همراهی کند.

سعید صادقی؛ رقابت شدید با استقلال و سپاهان!

تیم فوتبال پرسپولیس برای جذب بهترین پاسور لیگ بیست و یکم باید با دو باشگاه رقیب و بزرگ رقابت کند.گفته می‌شود استقلال تهران و سپاهان اصفهان هر دو سعید صادقی را می‌خواهند و گل گهر سیرجان هم حاضر است بالاترین رقم را برای حفظ ستاره اش بپردازد. البته سعید صادقی زیر نظر یحیی گل محمدی در شهرخودرو مشهد کار کرده و شاید این شناخت از سرمربی پرسپولیس او را به سمت قرمزها سوق دهد اما بعید می‌دانیم این بازیکن سرعتی و پاسور راضی شود با ۱۰ یا ۱۲ میلیارد تومان به این تیم بیاید. شنیدیم برنده این جدال سنگین برای خرید وینگر تکنیکی تازه ملی پوش شده، تیمی‌است که بالاترین مبلغ را پرداخت کند!

سجاد شهباززاده؛ ۱۲ میلیارد تومان + آپشن آقای گلی!

مهاجم مورد علاقه یحیی گل محمدی نیز پیشنهاد ۱۲ میلیارد تومانی از پرسپولیس دریافت کرده است.در مورد سجاد شهباززاده گفته می‌شود چنانچه آقای گل لیگ بیست و دوم شود یک پاداش ویژه نیز از باشگاه پرسپولیس خواهد گرفت. او در لیگ بیستم توانسته بود آقای گل لیگ برتر شود و در لیست خرید یحیی گل محمدی هم قرارگرفت اما در لحظه آخر تصمیم گرفت با سپاهان اصفهان تمدید کند. حالا شهباززاده بازیکن آزاد است و با توجه به بالا رفتن سن و عدم توفیق مورد انتظار درفصل گذشته بعید است بتواند با سپاهان قرارداد ۱۲ میلیارد تومانی ببندد!

مهاجم گلزن خارجی؛ بین ۶۰۰ تا ۹۰۰ هزار دلار!

یکی از بزرگ ترین انتقادات وارده به پرسپولیس فصل گذشته خرید بازیکنان خارجی ضعیف و بی کیفیت بوده است. تیمی‌که به گواه کارشناسان درخط حمله نیز فاقد یک مهاجم زهردار و گلزن بود و حالا برای لیگ بیست و دوم بودجه ۶۰۰ تا ۹۰۰ هزار دلاری برای خرید یک فوروارد امتحان پس داده و گلزن کنار گذاشته است. یحیی گل محمدی مشغول بررسی دقیق مهاجمان شاغل در لیگ‌های اروپایی است و وسواس زیادی به خرج می‌دهد که بازیکن تأثیرگذاری بخرد تا از انتقادات آتی در امان بماند.

نکته؛ همچنین خبردار شدیم باشگاه پرسپولیس برای خرید گئورگی گولسیانی مدافع گرجستانی سپاهان نیز رقم مناسبی کنار گذاشته و امیدوار است با رقمی معادل قرارداد بیرانوند و پورعلی گنجی بتواند احمد نوراللهی را هم به ایران بازگرداند. هرچند اولویت نوراللهی ملی پوش کماکان بازی در لیگ امارات است!

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.