رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

تصویر سوئیت اختصاصی رونالدو در هتل لوکس تهران لو رفت

مدیران تیم النصر قصد دارند هنگام ورود به تهران شکل اقامت اعضای کاروان خودشان در هتل را به گونه‌ای هماهنگ کنند که یک یا حداکثر دو طبقه از این هتل به طور کامل در اختیارشان باشد و هیچ مسافر دیگری اجازه تردد در این طبقات را نداشته باشد.

به گزارش اینتیتر به نقل از شمانیوز، کریستیانو رونالدو بازیکن حرفهای فوتبال است او قرار است به ایران بی آید و برای این بازیکن معروف جها هتلی در نظر گرفته شده است که در ادامه تصاویر هتل این یازیکن را مشاهده می کنید. کریستیانو رونالدو سابقه حضور در تیم ملی پرتغال را دارد. کریستیانو رونالدو توانست رکورد علی دایی را پشت سر بگذارد و نفر اول بیشترین گل زن جهان شود. کریستیانو رونالدو فوق ستاره پرتغالی است که این روزها در تیم النصر عربستان بازی می کند. او همراه فرزندانش و نامزدش در عربستان زندگی میکند. کریستیانو رونالدو رکورد گل های ملی که به نام علی دایی بود را نیز شکست.

کریستیانو رونالدو

سوئیت رونالدو هم در یکی از این دو طبقه قرار می‌گیرد و حتی اگر برایش در طبقه دیگر هتل سوئیت اختصاصی بگیرند، باز هم کسی غیر از خود عربستانی‌ها در آنجا اجازه تردد نخواهد داشت و طوری هماهنگ می‌شود که فقط یکسری از کارکنان بتوانند برای خدمات روزمره هتل به آنجا رفت و آمد داشته باشند ولی از آنجا به گونه‌ای حراست می‌شود که هیچ هوادار یا حتی مسافر دیگری از هتل نتواند به طبقه محل اقامت کاروان النصر وارد شده یا نزدیک اتاق کریستیانو رونالدو شود.

با اینحال پیگیری های خبرنگار تابناک از مسوولان هتل اسپیناس نشان می‌دهد آنها بهترین سوئیت خود به نام اسکای یا همان آسمان را برای پیشنهاد به ستاره پرتغالی آماده کرده اند.

حتی انتشار یک عکس در صفحه شخصی رونالدو می‌تواند تبلیغ بزرگی برای ایران ، شهر تهران و امکانات این هتل ایرانی باشد و میزبانی کشورمان از فوق ستاره تاریخ فوتبال را بسیار بهتر نشان بدهد.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.