رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

توضیح همسر آرش میراحمدی درباره بیماری بازیگر خنده بازار

همسر آرش میراحمدی تازه ترین وضعیت این هنرمند پس از ابتلا به بیمارستان را تشریح کرد.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرملت، آرش میراحمدی (زاده ۴ تیر ۱۳۵۰) بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار آرش میراحمدی می‌توان به بازیگری در سریال خنده بازار، سریال محله گل و بلبل و سریال بچه محل اشاره کرد.

آرش میراحمدی بازیگر ۵۲ ساله تلویزیون که مدتی است با بیماری مبارزه می‌کند، به دلیل عارضه کبدی در بیمارستان فیروزگر بستری و تحت مراقبت‌های ویژه است.

مرجان صفابخش، همسر این بازیگر در گفت‌وگویی با ایسنا ضمن بیان پاره‌ای توضیحات درباره بیماری آرش میراحمدی اعلام کرد که خوشبختانه این بازیگر در حال حاضر وضعیت جسمی مساعدی دارد و به‌زودی از بیمارستان مرخص خواهد شد.

او یادآور شد: متأسفانه در آخرین شیمی درمانی دکتر متوجه شد که سطح زردی بسیار بالاست و باید سریعاً بستری می‌شد تا به‌وسیله (ای آر سی پی) به جهت دفع سموم در کیسه صفرا استنت‌گذاری شود. در حال حاضر این عمل با موفقیت انجام شد و همسرم به‌زودی مرخص می‌شود و سپس ادامه مراحل شیمی درمانی را طی خواهد کرد.

همسر میراحمدی همچنین به تازگی با انتشار متنی در صفحه شخصی خود، از دوستان، نزدیکان و مردم که پیگیر احوالات آرش میراحمدی هستند تشکر کرده و این نکته را یادآور شده بود که پزشک دستور ممنوع‌الملاقاتی او را چه در بیمارستان و چه در زمان شیمی‌درمانی داده است.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.