رسانه خبری این تیتر

توییتر روی قابلیت ارسال همزمان عکس و ویدیو کار می‌‌کند

توییتر قصد دارد ویژگی‌ جدید و کاربردی را در اختیار کاربران قرار دهد که به موجب آن بتوانند به صورت همزمان عکس و ویدیو توییت کنند.

به گزارش اینتیتر به نقل از دیجیاتو، توییتر ویژگی‌های مختلفی از جمله قابلیتی مشابه اینستاگرام آزمایش می‌کند تا حرف تازه‌ای برای کاربران داشته باشد.

بیشتر بخوانید:

به نقل از منبع آگاه، یک سری از قابلیت‌های جدید Twitter پیش از تأیید رسمی فاش شده‌اند. این شبکه اجتماعی هنوز در حال کار کردن روی Status است. این قابلیت به شما امکان می‌دهد تا بتوانید مانند قبل، محتوایی را به صورت موقت آپلود کنید. کاربران می‌توانند با کلیک روی عکس پروفایل شما، آن را مشاهده کنند. قابلیت‌های جدید دیگری نیز به آن افزوده شده‌اند.

دیگر ویژگی که اخیرا فاش شده، مربوط به فراهم شدن امکان توییت همزمان یک عکس و ویدئو است. احتمالا این موضوع شامل حال تمام پلتفرم‌ها می‌شود، اما اخبار آن فعلا در اندروید فاش شده است. اگر از توییتر استفاده می‌کنید، احتمالا مطلع هستید که فعلا تنها می‌توان ۴ عکس یا تنها یک ویدئو را توییت کرد.

یکی دیگر از موارد جدیدی که به چشم می‌خورد، ویژگی Awards است. جزئیات عملکرد این قابلیت فعلا به طور رسمی مشخص نشده اما ظاهرا می‌توان از طریق آن به توییت‌های مورد علاقه خود جایزه‌ای داد. حتی اگر به یک توییت جایزه دهید، کاربران دیگر مطلع می‌شوند که چه کسانی یک توییت را دوست داشته‌اند. این می‌تواند یک راه درآمدزایی تازه برای تولیدکنندگان محتوا در Twitter باشد. هنوز مشخص نیست که این امکانات چه زمانی به طور رسمی از راه خواهند رسید.

اینجا 250*970
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.