رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

حاشیه هایی که برای استقلال تمامی ندارند

تا وقتی حرفهایی برای گفتن باشد و تا وقتی راه حل درست و حسابی و قاطع برای رفع مشکلات نباشد، نه زبانی بسته خواهد شد، نه حرفها تمام می شوند و نه حاشیه ها تمامی پیدا می کنند.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، اینکه چرا مدیری پس از چند ماه از استعفایش باز در یک برنامه زنده تلویزیونی دعوت می شود تا از خود و مدیریت زمان خود دفاع کند و در مورد اوضاع کنونی باشگاه استقلال نظر بدهد واقعا سؤالی عجیب و پاسخی بسیار روشن دارد.. اینکه مدیری دیگر پس از سالها از برکناری اش از مدیریت باشگاه استقلال در شبکه های مجازی علیه مدیران وقت پست می گذارد و از عشق و علاقه خود به استقلال و هوادارانش می گوید باز عجیب و غیر قابل باور است.

آری تا زمانی که همچنان مدیران گذشته باشگاه استقلال که صد البته در جریان این مشکلات و اتفاقات تلخ و به هم پیچیده و کمی لاینحل قرار دارند و خود یکی از مسببان همین آشفته بازار این روزهای باشگاه استقلال هستند همچنان خود و مدیریت دوران خود را درست ترین و بی عیب ترین و پاک ترین مدیریت دوران باشگاه استقلال قلمداد می کنند هیچ مشکلی حل نخواهد شد. تا زمانی که مدیران سابق همچنان برای نشستن روی این صندلی و پشت این میز مدیریتی اشتیاق دارند قرار نیست نه حاشیه ای کم شود و نه اوضاع و احوال باشگاه و تیم استقلال بهتر و آرام تر از گذشته شود. اما همچنان نمی دانیم اشتیاق و علاقه صدا و سیما و برنامه هایش به دعوت از مدیران سابق باشگاه استقلال و بیان اتفاقات تلخ آن زمان ها و دفاع کردن از شخصیت خودشان و کوبیدن مدیریت حال حاضر چیست کاملا واضح است اما قابل قبول نیست.

اینکه چرا این همه علاقه برای بیان مشکلات استقلال در تریبون های تلویزیونی وجود دارد و همین عشق و علاقه برای بیان مشکلات تیم های دیگر بخصوص تیم رقیب استقلال وجود ندارد سؤالی عجیب تر است. صد البته باشگاه پرسپولیس هم همچون استقلال و به اندازه باشگاه استقلال مشکلات و بدهی ها و داستان ریز و درشت بسیاری دارد اما اینکه پرداخت به اوضاع و احوال باشگاه استقلال در اولویت صدا و سیما قرار دارد از سؤال اولی عجیب تر و دردناک تر است .

اینکه چرا همه حاشیه ها باید برای باشگاه استقلال باشد و چرا باید مدیران همچنان حرفهای بسیاری برای گفتن داشته باشند که در زمان مدیریت خودشان هیچ کدام از این حرفها را هرگز بیان نمی کردند و این همه اختلاف در بیان ها و عملکردها وجود دارند که هنوز نه اهالی فوتبال و نه هواداران استقلال بر راستگویی و درست گویی هیچ کدام از مدیران سابق و حال حاضر باشگاه و تیم محبوبشان یقین و اطمینان و اعتماد ندارد کار را بسیار سخت تر و عجیب تر کرده است.|محمود فخرالحاج| باشگاه خبرنگاران آزاد

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.