حرکت عجیب مهاجم تراکتور: تکل از پشت روی دروازه‌بان!

مهدی هاشم‌نژاد وینگر جوان تیم تراکتور در جریان بازی با مس رفسنجان تحت فشار هیجانات و نتیجه مسابقه حرکت عجیبی انجام داد و خوش‌شانس بود که داور مسابقه او را از زمین بازی اخراج نکرد!

به گزارش اینتیتر به نقل از ورزش سه، مهدی هاشم‌نژاد وینگر جوان تیم تراکتور در جریان بازی با مس رفسنجان تحت فشار هیجانات و نتیجه مسابقه حرکت عجیبی انجام داد و خوش‌شانس بود که داور مسابقه او را از زمین بازی اخراج نکرد!

در ثانیه‌های ابتدای وقت اضافه دوم توپ داخل محوطه مس‌رفسنجان رفت و حامد لک با مدیریت کردن توپ اجازه عبور از خودش را داد و پس از آن با قرار دادن بدنش و جمع نکردن توپ سعی داشت که وقت بیشتری از بازی را بکشد و پس از نزدیک شدن مهاجم حریف توپ را بردارد اما مهدی‌هاشم نژاد به شکلی عجیبی با تکل از پشت این بازیکن را سرنگون کرد و ممکن بود از داور مسابقه کارت دریافت کند و از زمین مسابقه اخراج شود!

یکی دیگر از دلایل عجیب بودن این حرکت وقفه‌ای بود که به بازی داده شد، حتی اگر حامد لک با برنداشتن توپ چندثانیه از بازی را تلف می‌کرد اما با خطایی که روی او صورت گرفت برای چند لحظه روی زمین قرار گرفت و بعد از آن با سر و شکل دادن به خط دفاعی خودش بازی را مجدد آغاز کرد و تب و تاب حمله تراکتور گرفته شد.

البته با توجه به شرایط مسابقه و جوان بودن هاشم نژاد این حرکت خیلی عجیب نبود اما او خوش‌شانس بود که از زمین مسابقه اخراج نشد و شرایط برای تراکتور در وقت اضافه دوم سخت‌تر نشد.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.