رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

حسادت شدید لیونل مسی به بازیکن تیم ملی ایران

تقریبا یک سال از جام جهانی قطر می‌گذرد، اما حواشی آن همچنان ادامه دارد. درحالی که بازیکنان تیم ملی ایران، باوجود از دست دادن شانس صعود در این دوره و شکست تاریخی در برابر تیم انگلیس، حواله واردات خودروهای لوکس را دریافت کردند، ولی لیونل مسی و هم تیمی‌هایش باوجود کسب مقام قهرمانی جهان، هنوز هیچ پاداشی دریافت نکرده‌اند.

به گزارش اینتیتر به نقل از کاماپرس، تقریبا یک سال از جام جهانی قطر می‌گذرد، اما حواشی آن همچنان ادامه دارد. درحالی که بازیکنان تیم ملی ایران، باوجود از دست دادن شانس صعود در این دوره و شکست تاریخی در برابر تیم انگلیس، حواله واردات خودروهای لوکس را دریافت کردند، ولی لیونل مسی و هم تیمی‌هایش باوجود کسب مقام قهرمانی جهان، هنوز هیچ پاداشی دریافت نکرده‌اند.

پس از پیروزی هفته گذشته آرژانتین در بازی‌های مقدماتی جام جهانی، لیونل اسکالونی سرمربی این تیم، صحبت از جدایی کرد. سایت ESPN در گزارشی دلیل اصلی ناراحتی اسکالونی را بی‌توجهی فدراسیون به او و تیمش عنوان کرده است. البته یکی دیگر از دلایل مهم این مساله، عدم واریز پاداش قهرمانی در جام جهانی قطر مطرح شده؛ آن هم در شرایطی که فدراسیون فوتبال آرژانتین به دنبال قهرمانی، ۴۲ میلیون دلار پاداش از فیفا دریافت کرده است.

این در حالی است که بازیکنان تیم ملی ایران پس از تحمل شکست تاریخی در جام‌جهانی و ناکامی در صعود، حواله واردات خودروهای لوکس خارجی را دریافت کردند؛ موضوعی که حواشی زیادی به همراه داشت.

حواشی مخصوصا زمانی بیشتر شد که محمدحسین کنعانی‌زادگان، مدافع تیم ملی در یک گفتگو اعلام کرد که ارزش خودروی وارد شده از سوی او حدود ۱۰۰ میلیارد تومان است.

در شرایطی که خودروهای لوکس ملی‌پوشان ایرانی مانند رنجروور و مازراتی در حال وارد شدن به گمرک است، آرژانتینی‌ها هنوز جوایز قهرمانی خود در جام‌جهانی را دریافت نکرده‌اند. سایت ای‌اس‌پی‌ان در این رابطه ادعا کرده که پشت پرده تهدید اخیر لیونل اسکالونی، سرمربی تیم ملی آرژانتین به استعفا هم همین موضوع بوده است.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.