خبر خوب مجلس درباره حقوق بازنشستگان + جزئیات مهم

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه، از توافق اولیه برای افزایش حقوق بازنشستگان و حرکت به سمت متناسب‌سازی حقوق آنها با شاغلین در جلسه شب گذشته دولت و مجلس خبر داد.

به گزارش اینتیتر به نقل از خانه ملت، محسن زنگنه با اشاره به مصوبه کمیسیون تلفیق در رابطه با بازنشستگان و توافقات صورت گرفته در این بخش با دولت گفت: به جهت اهمیت بحث معیشت و حقوق بازنشستگان مواد مربوط به صندوق‌ها و همچنین بازنشستگان از سوی رئیس مجلس شورای اسلامی به کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه ارجاع و قرار است این موارد در کمیسیون تلفیق مطرح شود.

وی افزود: شب گذشته ما یک جلسه ۳ ساعتی را با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه داشتیم الحمدلله در این جلسه به یک توافق اولیه برای افزایش حقوق بازنشستگان و حرکت به سمت متناسب‌سازی حقوق آنها با شاغلین رسیدیم که ان شاءالله قرار شد متن جمع بندی آن آماده شده و امروز بعد از ظهر در کمیسیون تلفیق مطرح شود.

سخنگوی کمیسیون تلفیق تصریح کرد: تلاش ما بر این اساس است که ان شاءالله تا پایان برنامه هفتم بتوانیم بحث متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان با معیشت و شرایط را محقق کنیم.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.