رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

رابطه عجیب پیکه و شکیرا؛ آشتی مصلحتی!

پیکه و شکیرا در ماه ژوئن سال گذشته میلادی اعلام کرد که تصمیم‌شان جدی است و به ازدواج‌شان پایان داده‌اند.

به گزارش اینتیتر به نقل از روزنو، با وجود تمامی گمانه‌زنی‌هایی که درباره رابطه آنها وجود دارد، این دو نفر در زمینه نگهداری از فرزندان‌شان با یکدیگر صلح کرده‌اند و این در حالی است که هنوز درگیری‌های قانونی جدایی آنها به پایان نرسیده است.

پس از چند ماه مذاکره و بحث‌های پر تنش بین وکلای این دو نفر، در نهایت آنها توافقی را درباره آینده ساشا و میلان امضا کرده‌اند. بر اساس این توافق، فرزندان آنها قرار است در میامی در کنار مادرشان باشند و بیشتر سال را در آمریکا سپری کنند اما پیکه این حق را دارد که هر ۱۰ روز یک بار با آنها دیدار کند و در تعطیلات بیشتر وقت پسرها در کنار پدرشان بگذرد.

این توافق که در دادگاه بارسلونا به صورت رسمی به امضا رسیده توسط وکلای پیکه به آمریکا هم برده شده تا آنجا هم در دادگاه این کشور مشروعیت پیئدا کند و هیچ یک از طرفین توانایی نقض آن را نداشته باشند.

نکته جالب اینجاست که پیکه و شکیرا هنوز به صورت شخصی با هم حرف نمی‌زنند و تنها وکلای این دو نفر مسئول این آشتی مصلحتی برای حفظ بهترین شرایط ممکن در زمینه فرزندان‌شان هستند و مسئولیت برنامه‌ریزی برای تاریخ‌های خاص از جمله شرایط دیدار آنها با پدرشان در روزهای مدرسه و تعطیلات پیش‌رو را برعهده دارند.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.