ردپای اختلافات نکونام و خطیر در فرودگاه

گوستاوو بلانکو در شرایطی بامداد امروز وارد تهران شد که در تصاویر فرد خاصی کنارش ایستاده بود.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی،‌ مهاجم ۳۲ ساله آرژانتینی تیم استقلال بامداد امروز از طریق فرودگاه امام خمینی وارد تهران شد. گوستاوو بلانکو که در آخرین روز فصل نقل و انتقالات تابستانی قراردادش با تیم استقلال را به ثبت رسانده بود بامداد امروز به کشورمان وارد شد اما نکته جالب توجه حضور علی سامره در کنار این بازیکن بود.

در حالی که طی سال‌های اخیر معمولاً مسئولان روابط عمومی باشگاه استقلال یا نماینده فرهنگی باشگاه به عنوان مسئول استقبال به فرودگاه می‌رفتند، بامداد امروز علی سامره سرپرست و مدیر تیم استقلال به خواست علی خطیر به فرودگاه رفت. در روزهای گذشته شایعه شده بود به دلیل بروز برخی اختلافات بین نکونام و علی سامره پیشکسوت استقلال از این تیم کنار گذاشته شده است اما ظاهراً علی خطیر از سامره خواسته بود شخصاً برای گرفتن عکس دو نفره با گوستاوو بلانکو به فرودگاه برود.

حضور علی سامره کنار گوستاوو بلانکو به همه شایعاتی که طی روزهای گذشته پیرامون جدایی علی سامره از کادرفنی استقلال مطرح شده بود پایان داد. از طرفی مشخص شد همچنان اصطکاک‌هایی بین کادرفنی و مدیریت باشگاه وجود دارد که طرفین در حال تقابل با یکدیگر هستند.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.