رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

رمزگشایی از داستان دوباره بیرانوند و استقلال

گلر شماره یک تیم پرسپولیس و تیم ملی به غیر از تابستان امسال، قبلا هم با استقلال مذاکره کرده بود.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، نقل و انتقالات تابستانی فوتبال ایران تحت الشعاع فسخ قرارداد علیرضا بیرانوند با باشگاه پرسپولیس و مذاکره‌اش با استقلال قرار گرفت. اتفاقی که هرچند رخ نداد و بیرانوند استقلالی نشد اما چند روز کل فضای فوتبال ایران را تحت تاثیر خود قرار داد و اتفاقات زیادی در این رابطه رخ داد. بیرانوند که از باشگاه پرسپولیس طلبکار بود، چندبار نوتیس داد ولی طلبش پرداخت نشد تا در نهایت علیرضا تهدیدش را عملی کند و قراردادش را با پرسپولیس فسخ کند.

بعد از آن پای استقلال به میان آمد و آبی‌ها می‌خواستند از اختلاف بیرانوند و پرسپولیس نهایت استفاده را ببرند و به نوعی از آب گل‌آلود ماهی بگیرند. هرچند به گفته خود بیرانوند، پیشنهاد استقلال بالای ۱۰۰ میلیارد تومان بود ولی علیرضا قید این پول را زد و در پرسپولیس ماندنی شد.

جالب است بدانید که این اولین باری نبود که بیرو با استقلال مذاکره می‌کرد. علیرضا قبل از آمدنش به پرسپولیس و زمانیکه هنوز با نفت تهران قرارداد داشت هم با باشگاه استقلال مذاکره کرده بود ولی توافقات حاصل نشد. حضور گلر شماره یک تیم ملی در آن مقطع یعنی مهدی رحمتی و همچنین مخالفت مظلومی با جذب بیرانوند، باعث شد تا طرفین در آن زمان به توافق نرسند و بیرانوند به جای استقلال راهی پرسپولیس شود.

خیلی‌ها فکر می‌کردند بیرانوند جانشین رحمتی در استقلال خواهد شد ولی این اتفاق رخ نداد و علیرضا که با هر دو تیم استقلال و پرسپولیس هم مذاکره کرده بود، ترجیح داد پرسپولیس را برای ادامه فوتبالش انتخاب کند و پیراهن این تیم را بر تن کند.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.