رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

رنکینگ پرسپولیس و استقلال در آسیا مشخص شد

رنکینگ تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال در قاره آسیا اعلام شد.

به گزارش اینتیتر به نقل از ۹ صبح، در جدیدترین بروزرسانی جدول آسیا، تیم فوتبال پرسپولیس رتبه سومی خود را حفظ کرده و استقلال نیز در بین ۱۰ تیم برتر قاره حضور دارد.

در رنکینگ فوتبال دیتا بیس تیم الهلال همچنان صدرنشین قاطع قاره آسیا محسوب می‌شود و با اختلاف ۴۹ امتیازی نسبت به نزدیکترین تعقیب‌کننده با اطمینان به صدر جدول تکیه زده است.

در رتبه دوم اما پرسپولیس به دو قدمی اولسان هیوندای رسیده و با کوچکترین لغزش این تیم در نتایج باشگاهی، سرخپوشان پایتخت جایگاه اولسان را در اختیار خواهند گرفت. همچنین با توجه به تعطیلی لیگ کره‌جنوبی از پاییز، پرسپولیس فرصت این را خواهد داشت تا به رتبه دوم قاره برسد.

کاوازکی فرونتاله که در سالهای اخیر بیشترین تعداد قهرمانی را در ژاپن کسب کرد،به همراه چونبوک موتورز که سه قهرمانی متوالی در کی لیگ به دست آورد، دو تیم برتر دیگر آسیا محسوب می‌شوند.

جالب اینکه تیم النصر عربستان با نتایج درخشان به همراه کریستیانو رونالدو به جمع شش تیم برتر آسیا رسیده و بالاتر از قهرمان قطر جای دارد. تیم استقلال نیز در بین ۱۰ تیم برتر آسیا حضور دارد و باتوجه به نزدیکی امتیازات، فرصت این را خواهد داشت تا در بروزرسانی بعدی جایگاهش را بهبود بخشد. سومین تیم برتر آسیا سپاهان است و فولاد، تراکتور و گل‌گهر سه تیم بعدی هستند.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.