رژیم صهیونیستی و عواملش کوچک‌تر از آن هستند که جبهه مقاومت را تضعیف کنند

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل با فیصل مقداد وزیر خارجه سوریه دیدار کرد.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، وزیر خارجه سوریه در ابتدای این دیدار ضمن تقدیر از مواضع بسیار مهم و قاطع مقام معظم رهبری و جمهوری اسلامی ایران گفت: از مواضع محکم مقام معظم رهبری بسیار سپاسگزار هستیم و اطاعت از فرامین ایشان را لازم می‌دانیم. تصمیم قاطع جمهوری اسلامی ایران و همچنین سوریه، ایستادگی در برابر اشغالگرانی است که به ناحق سالهاست خاک این کشور را تصرف کرده‌اند و در مقابل آنها ایستادگی خواهیم کرد و مواضع مقام معظم رهبری همیشه حلال مسائل منطقه‌ای بوده است.

وی تاکید کرد: ایران به عنوان مهمترین کشور جبهه مقاومت، تاکنون حمایت‌های اساسی و عملی کرده و از جمهوری اسلامی ایران به عنوان پیشتاز جبهه مقاومت در مقابله با آمریکا و طرح‌های مخرب آنها در منطقه تشکر می‌کنیم.

علی اکبر ولایتی مشاور رهبری در امور بین‌الملل نیز در این دیدار گفت: جمهوری اسلامی ایران همواره از محور مقاومت که سوریه به عنوان یکی از مهمترین حلقه‌های طلایی این زنجیره است حمایت کرده و به حمایت خود ادامه می‌دهد ضمن آن که از مواضع این کشور در مخالفت با سازشکاری‌های رایج در منطقه در خصوص طرح های ضد فلسطینی حمایت می‌کند و بی تردید همکاری کشورهای عضو جبهه مقاومت برای اخراج ته مانده‌های آمریکا از سوریه و سایر بخش‌های منطقه باید کماکان با قوت ادامه یابد و هیچگاه جمهوری اسلامی ایران در این مورد کوتاه نخواهد آمد و رژیم صهیونیستی و عوامل آنان کوچک‌تر از آن هستند که بتوانند جبهه قدرتمند مقاومت را تضعیف نمایند.

ولایتی افزود: جمهوری اسلامی ایران به عنوان پرچمدار جبهه مقاومت در منطقه کماکان از شما حمایت می‌کند همانطور که تاکنون حمایت کرده‌ است.

اکنون دیگران میخوانند

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.