رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

ساعت کاری ادارات در تهران تغییر کرد

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران گفت: ساعت آغاز به کار دستگاه‌های اجرایی ملی مستقر در شهر تهران از ۱۸ شهریور از ۷ تا ۹ صبح به صورت شناور خواهد بود.

به گزارش اینتیتر به نقل از اقتصادنیوز، معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران گفت: ساعت آغاز به کار دستگاه‌های اجرایی ملی مستقر در شهر تهران از ۱۸ شهریور از ۷ تا ۹ صبح به صورت شناور خواهد بود.

قدرت الله شفیقی معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران با اشاره به تغییر ساعت کار دستگاه‌های اجرایی از ۱۸ شهریورماه در تهران اظهار کرد: ساعت آغاز به کار دستگاه‌های اجرایی ملی مستقر در شهر تهران از ۱۸ شهریور از ۷ تا ۹ صبح به صورت شناور خواهد بود.

وی افزود: ساعت آغاز به کار دستگاه‌های استانی و واحد‌های صنعتی ۷ و در اداره‌های نظامی، انتظامی و امنیتی ۶ و ۳۰ دقیقه صبح خواهد بود.

معاون استاندار تهران تاکید کرد: مدیران به گونه‌ای نظارت داشته باشند تا براساس ماده ۸۷ قانون خدمات کشوری سقف ۴۴ ساعت کار در هفته برای همه کارکنان رعایت شود و هیچ‌گونه خدشه‌ای در پاسخگویی به مراجعات مردم نداشته باشیم.

بر اساس این گزارش ساعت آغاز به کار دستگاه‌های اجرایی از ۱۶ خردادماه امسال برای صرفه جویی در مصرف انرژی، ۶ صبح تعیین شده بود.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.