رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

ستاره استقلال ۵ میلیارد تخفیف داد اما چک باشگاه برگشت خورد | جنجال تازه در راه است؟

استقلال دوباره به خاطر مسائل مالی درگیر یکسری حواشی شده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، از همان روزی که مهرداد محمدی با استقلال قرارداد بست، این بحث به صورت جدی مطرح بود که او به احترام جواد نکونام به جمع آبی پوشان اضافه شده است و به همین خاطر اگر مسئله مالی هم به وجود بیاید، حرمت سرمربی را حفظ خواهد کرد. اتفاقی که دقیقاً تا همین حالا به وقوع پیوسته و با وجود مشکلات مالی فراوان باشگاه استقلال، مهرداد محمدی پای کار مانده است. در همین رابطه شامگاه چهارشنبه خبر جدیدی به گوشمان رسید.

باشگاه استقلال برای راضی کردن مهرداد محمدی یک فقره چک به او داده بود که از قرار معلوم ارزش آن بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان بوده است. این چک توسط یکی از اسپانسرهای باشگاه صادر شده بود و در واقع قرار بود مبلغ مندرج روی آن توسط همین حامی مالی تامین شود. مهرداد در همین هفته که روزهای پایانی آن را سپری می‌کنیم به بانک رفت تا چک را نقد کند اما پشت باجه متوجه شد که موجودی حساب برای پر کردن این چک کفایت نمی‌کند. به عبارت دیگر او نتوانست از استقلال پول بگیرد و شرکتی که قرار بود این حساب را پر کند، تعهدش را عملی نکرده بود!

این اتفاق در حالی به وقوع پیوست که ما روز چهارشنبه شنیدیم مهرداد محمدی به احترام جواد نکونام و مدیران باشگاه استقلال وقتی دید این مجموعه مشکل مالی دارد و بحث سقف بودجه هم به وجود آمده است، برای کمک به استقلالی‌ها مبلغ ۵ میلیارد تومان از میزان قرار دادش را کاهش داد تا به تیم خودش کمک کرده باشد اما با وجود چنین تخفیف هنگفتی، باز هم در دریافت قسط اول مطالبات خود به مشکل برخورد! در چنین شرایطی باید ببینیم مهرداد محمدی همچنان به حرمت جواد نکونام و طرفداران استقلال پای کار باقی خواهد ماند یا اینکه با استفاده از راهکارهای قانونی استقلال را تهدید به جدایی می‌کند؟ به هر حال بدیهی است که هر فوتبالیستی منافع خودش را به طور ویژه مد نظر قرار می‌دهد.

در این میان اما مدیران باشگاه استقلال طور دیگری صحبت می‌کنند یکی از مسئولان این باشگاه در واکنش به ماجرای مذکور به همکارمان گفت: الان که با شما صحبت می‌کنم ساعت اداری تمام شده و ساختار بانکی کشور تا صبح روز یکشنبه تعطیل است بنابراین باید اجازه بدهیم تا ابتدای هفته آینده شرایط عوض شود ولی مهرداد در نهایت انگیزه تمرین می‌کند و حرفی از جدایی هم نزده است. او روز سه‌شنبه در جریان بازی دوستانه با صنعت نفت حتی برای استقلال گل هم به ثمر رساند. من در جریان امور مالی باشگاه و روابط اسپانسر نیستم اما اصلاً شاید قبل از پایان وقت اداری روز چهارشنبه قسمتی از مطالبات این بازیکن به حسابش واریز شده باشد. البته در این مورد هم نمی‌توانم با قاطعیت نظر بدهم اما مطمئن هستم که مهرداد محمدی در استقلال می‌ماند.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.