سوتی بزرگ همسر اوسمار ویرا جنجالی شد | همسر سرمربی پرسپولیس آبرویش را برد

همسر اوسمار ویرا به اشتباه یکی از استوری های انتقادی هواردارانش را به اشتراک گذاشت که باعث حواشی زیادی شد.

به گزارش اینتیتر به نقل از شمانیوز، پس از جدایی گل محمدی از پرسپولیس مدیران این تیم به دنبال سرمربی جدید بودند. در به این بین اوسمار ویرا به عنوان سرمربی پرسپولیس انتخاب شد. انتخاب اوسمار ویرا به عنوان سرمربی جدید پرسپولیس با موج انتقادی شدیدی از سوی بیشتر هواداران این تیم همراه شده است.

اوسمار که فصل گذشته و بعد از پایان همکاری حمید مطهری به جمع اعضای کادرفنی پرسپولیس و یحیی گل محمدی اضافه شد، در این فصل و بعد از اینکه سرمربی سرخ‌ها نیز از همکاری با درویش صرفنظر کرد، در میان گزینه‌های پرشماری که برای حضور روی نیمکت این تیم مطرح شده بود، به عنوان سرمربی تیم تا پایان فصل انتخاب شد.

انتخابی که با موج انتقادی شدیدی از سوی هواداران مواجه شد؛ در این بین اما به نظر می‌رسد همسر اوسمار نیز کاملا از این انتخاب هیجان زده شده باشد. او در میان سیل استوری‌هایی که برای اوسمار منتشر شده، ضمن تبریک به همسرش برای این ماموریت پرچالش، احتمالا به اشتباه و با توجه به اینکه متوجه محتوا یکی از استوری‌های انتقادی تند هواداری نشده بود، اقدام به انتشار مجدد آن کرد!

در این استوری یکی از هواداران پرسپولیس اینطور نوشته: “آقای اوسمار شما انتخاب ما هواداران پرسپولیس نیستی و حمایت ما را نداری. با قبول سرمربیگری پرسپولیس به شدت منفور خواهی شد.”

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.