سکوت مرادمند درباره درخواست کاهش قرارداد

مدافع باتجربه استقلال اعلام کرد با وجود دریافت ده درصد از مبالغ قراردادهای امسال، اما مشکلات این باشگاه همچنان پابرجاست.

به گزارش اینتیتر به نقل از ورزش سه، محمدحسین مرادمند مدافع آبی‌پوشان هم یکی از نفراتی بود که شب گذشته به ساختمان باشگاه رفت تا بخشی از مبلغ قرارداد خود را از مدیران باشگاه دریافت کند. او با وجود دریافت ۱۰ درصد از پول قرارداد فصل جاری خود هنگام قرار گرفتن مقابل خبرنگاران ناراحتی‌اش مشهود بود.

مرادمند در جمع خبرنگاران خیلی کوتاه درباره موضوعات پیش آمده صحبت کرد و گفت: «یک حرفی با هواداران باید بزنم؛ مطالبات خیلی زیادی از فصل گذشته تا امسال داریم. الان هم به باشگاه آمدیم و ۱۰ درصد از فصل جدید گرفتیم اما مشکلات ما پا برجاست.»

او ادامه داد: «به خاطر اینکه بازی‌های لیگ برتر نزدیک شده و هواداران انتظار دارند فردا تمرین کنیم، تحمل می‌کنیم.»

مرادمند در پاسخ به این پرسش که پولی که دریافت کردند بابت چه چیزی است، گفت: « ۱۰ درصد اولیه از قراردادهای امسال را دریافت کردیم.»

او افزود: «این تمام چیزی بود که داخل ساختمان باشگاه رخ داد و می‌توانستم با هواداران به اشتراک بگذارم.»

مرادمند در پاسخ به این پرسش که آیا از بازیکنان خواسته شده مبلغ قراردادشان را کاهش بدهند تا جا برای ماشاریپوف باز شود، روشن صحبت نکرد و با بیان این جمله محل را ترک کرد: «بحث دیگری نمی‌ماند، اتفاقاتی که در ساختمان افتاد، همین‌ها بود.»

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.