رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

شرایط جدید ثبت نام وام ۳۰۰ میلیون تومانی بانک تجارت

بانک تجارت به منظور کمک به مشتریان و رفع کمبود نقدینگی آن‌ها طرح تسهیلاتی به نام «تسریع» را تدارک دیده است. وام ۳۰۰ میلیونی این طرح با سود چهار، شش و ۲۳ درصد به مشتریان پرداخت می‌شود. میزان سود تسهیلات با توجه به مدت بازپرداخت و ضریب تسهیلات سود وام مشخص خواهد شد.

به گزارش اینتیتر به نقل از رده، حقوقی‌ها که مشتری بانک تجارت بوده و مایل به دریافت وام ۳۰۰ میلیون تومانی تسریع هستند باید سپرده جاری داشته باشند. این تسهیلات به ضمانتی مانند ارائه فیش حقوقی صادره از شرکت و سفته نیاز دارد. علاوه بر آن مشتریان باید ضامن نیز داشته باشند.

دوره بازپرداخت این تسهیلات با توجه به نوع قرارداد متفاوت است. در صورتی که فرد با قرارداد قرض الحسنه وام گرفته باشد، حداکثر مدت زمان پرداخت اقساط برای وی ۱۸ ماه خواهد بود. اما اگر شخصی با قرارداد مرابحه وام را دریافت کند با توجه به نرخ سود شش و ۲۳ درصدی به ترتیب تا ۲۴ و ۳۶ ماه فرصت برای پرداخت اقساط این تسهیلات دارد.

میزان اقساط و کل سود تسهیلات ۳۰۰ میلیون تومانی بانک تجارت چقدر اعلام شده است؟
در صورتی که بانک تسهیلات را در قالب عقد قرض الحسنه و با شرایط مرتبط با این قرارداد ارائه بدهد، میزان هر قسط به ۱۸ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان خواهد رسید. کل سود این تسهیلات ۱۳ میلیون و ۸۷۵ هزار تومان خواهد بود. جمع رقم وام و سود آن نیز به ۳۱۴ میلیون و ۷۵ هزار تومان می‌رسد.

لازم به ذکر است افرادی که مایل به دریافت این تسهیلات هستند نباید بدهی معوق یا چک برگشتی در سیستم بانکی داشته باشند و باید حتما فیش حقوقی از شرکت خود را به بانک ارائه بدهند.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.