رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

شرایط عجیب ستاره استقلالی قاتل پرسپولیس

مرتضی آقاخان که در مقعطی به عنوان یکی از ستاره‌های لیگ توانست پیراهن استقلال را نیز به تن کند، اکنون شرایط عجیبی را متوجه خود می‌بیند.

به گزارش اینتیتر به نقل از روزنو، هافبک اسبق پیکان که با درخشش در این تیم توانست نامی برای خود دست و پا کند و با گلزنی جنجالی در دیدار مقابل پرسپولیس خبرساز شده بود، در ادامه پیراهن استقلال را بر تن کرد. با این حال یک مصدومیت بدموقع باعث شد تا سرنوشت او به شکلی متفاوتی پیش برود.

در نهایت مصدومیت‌های سریالی مانع از تداوم حضور و درخشش این بازیکن در جمع آبی‌پوشان شد تا او از استقلال جدا شود. آقاخان بعد از جدایی از استقلال راهی سایپا شد و در ادامه نیز پیراهن تیم‌های آلومینیوم، هوادار، پارس جنوبی را نیز بر تن کرد. با این حال او اکنون با اتفاقی عجیب مواجه شده و در ۳۰ سالگی با توجه به قوانین جدید سازمان لیگ برای سهمیه بازیکنان، بدون تیم باقی مانده است.

باید دید بازیکنی که در ترکیب پیکان به عنوان یک ستاره پر سر و صدا در پنجره نقل و انتقالاتی خبرساز شده بود، اکنون چه شرایطی را دنبال خواهد کرد و چه سرنوشتی در انتظار اوست.

آقاخان با این گل از روی ضربه کاشته به پرسپولیس با پیراهن که خودش را هم از خود بیخود کرده بود، خبرساز و فصل بعد از آن راهی استقلال شد.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.