رسانه خبری این تیتر

شفر : العین را می بریم

طبیعی است که مردم راجع به نتیجه گذشته صحبت کنند اما ما تیم جدید و با ذهنیت جدیدی هستیم. فردا برای برد به زمین می‌رویم. همان‌گونه که سرور گفت برای این دیدار نگرانی نداریم زیرا تیم خوب و آماده ‌ای داریم و اگر همه با ۱۰۰ درصد توان تلاش کنند، شانس بالایی برای کسب برد داریم.

به گزارش اینتیتر به نقل از عصر ایران، سرمربی استقلال وعده داده که به خاطر شکست سال قبل همه به دنبال انتقام هستند و می توانند العین را ببرند.

وینفرد شفر که تیمش موفق شد دو دیدار مهم مقابل الهلال و پرسپولیس پیروز شود حالا با اعتماد به نفس قابل توجهی وعده می دهد که استقلال مقابل العین پیروز خواهد شد.

همه انتقام می خواهند
امیدوارم العین به همراه استقلال از این گروه صعود کنند. احترام زیادی به العین می گذارم و این تیم را دوست دارم اما ما برنده خواهیم شد. بازی سختی پیش رو داریم. همه خواستار انتقام شکست سنگین فصل قبل هستند.

خوشحالم به العین برگشتم

خیلی خوشحالم که به العین برگشتم. اینجا تیم و مردم خوبی دارد و من روزهای موفقی در اینجا داشتم. وقتی به سال ۲۰۰۹ برگردیم، باید از شیخ حسن و محمد بن طلوع تشکر کنم. خوشحالم که این تیم و برادران عبدالرحمان پیشرفت کردند. خیلی صحبت‌ها در رسانه‌های ایران دیدم که قرارداد من در پایان فصل به صورت خودکار تمدید می‌شود اما این‌گونه نیست و این اتفاق رخ نداده است. العین تیم خوبی است و فوتبال را به خوبی بازی می‌کند.

ما رقیبمان را کامل می شناسیم

ما می‌دانیم برابر این تیم چه کنیم و می‌خواهیم تیم اول گروه باقی بمانیم. آماده‌سازی خوبی داشتیم و امیدوارم آنچه در تمرینات و جلسات آنالیز انجام می‌دهیم، به زمین بازی منتقل کنیم و با اعتماد به نفس وارد زمین خواهیم شد.

داربی ایران سخت تر است

ما بازی العین را در داربی دیدیم و آنالیز کردیم. داربی این‌جا خیلی خوب است اما داربی ایران با حضور ۹۰ هزار نفر، خیلی سخت‌تر بود و بزرگ‌تر. ما باید ۹۰ دقیقه می‌جنگیدیم و پیروزی در آن دیدار به ما اعتماد به نفس داد و امیدوارم فردا با همان اعتماد به نفس در زمین مسابقه حاضر شویم.

عمر ۱۷ سالش بود به تیم من آمد

عمر را از گذشته می‌شناسم و خوشحالم که عملکرد او خوب بود. او ۱۷ ساله بود که با برادرش به تیم ما آمد و راه خود را برای رسیدن به سطح اول آسیا به خوبی طی کرد. او بازیکنی است که همیشه به حرف مربیان گوش می‌کند و از نظر ذهنی شرایط خوبی دارد. در ملاقات اولی که با شیخ داشتم، به او گفتم بازیکنان محلی برای من مهم هستند و در هر بازی باید هشت بازیکن اماراتی داخل زمین باشد زیرا این برای فوتبال امارات مهم است و به همین دلیل بعدا شش بازیکن العین در تیم ملی فیکس شدند.ما در استقلال نیز این شرایط را داریم و خیلی خوب با بازیکنان کار می‌کنیم. سرور اینجا است و به خوبی می‌داند من چه می‌گویم. من همیشه از پیشرفت بازیکنان جوان خوشحال می‌شوم و در استقلال هم موفقیت ما به خاطر کار و روحیه تیمی و تمرین سخت و حرفه‌ای و با تمرکز است.

برای برد به زمین می رویم

طبیعی است که مردم راجع به نتیجه گذشته صحبت کنند اما ما تیم جدید و با ذهنیت جدیدی هستیم. فردا برای برد به زمین می‌رویم. همان‌گونه که سرور گفت برای این دیدار نگرانی نداریم زیرا تیم خوب و آماده ‌ای داریم و اگر همه با ۱۰۰ درصد توان تلاش کنند، شانس بالایی برای کسب برد داریم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.