صحبت های جنجالی بهاره رهنما درباره طلاق، ازدواج و دلیل محجبه شدن

بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون که همواره جنجال ها و حواشی زیادی پیرامون حرف‌ هایی که می‌ زند و کارهایی که می‌ کند وجود دارد، در لایو اینستاگرامی اخیر خود شایعه ازدواج مجددش را تکذیب و خبر جدایی اش را بار دیگر تایید کرد.

به گزارش اینتیتر به نقل از روزیاتو، بهاره رهنما در لایو اینستاگرامی که چند روز پیش در صفحه شخصی‌ اش منتشر کرد، با یک روانشناس کودک به صحبت درباره آسیب‌ هایی که کودکان پس از جدایی والدین خود متحمل می‌شوند پرداخت. رهنما ضمن تایید خبر جدایی‌ از همسر دومش، امیرخسرو عباسی، به تجربه خود در زمینه جدایی با وجود داشتن فرزند اشاره کرد و گفت تصمیم‌ گیری درباره طلاق، در شرایطی که افراد دارای فرزند هستند باید با تامل بسیار بیشتری اتفاق بیفتد.

صحبت های جنجالی بهاره رهنما در اینستاگرام درباره طلاق، ازدواج و دلیل محجبه شدن

صحبت های جنجالی بهاره رهنما در اینستاگرام درباره طلاق، ازدواج و دلیل محجبه شدن

او گفت: «بچه‌ های این روزها همگی باهوش و دوست داشتنی هستند. وقتی رابطه‌ای واقعی نیست متوجه می‌ شوند و نمی‌ توان فقط برای مصلحت ظاهر و یا حفظ کردن یک ماکت دروغین، به زندگی ادامه داد که از کنه پوسیده است.»

او در جای دیگری از صحبت‌ های خود بار دیگر شایعه ازدواجش را رد کرد و گفت: «این سوال را این روزها زیاد می‌ شنوم. من ازدواج نکرده‌ ام. می‌‌ دانید که همیشه با شما روراست بوده‌ ام و این یکی از مهم‌ ترین ویژگی‌ هایی است که همیشه سعی کرده‌ ام در مورد خودم حفظ کنم.»

پیشتر این بازیگر عکسی از خود با یک مرد ناشناس در سواحل ترکیه منتشر کرده بود که گمانه‌ زنی‌ هایی درباره ازدواج او برای بار سوم را به همراه داشت. اما رهنما این موضوع را رد کرد و گفت او تنها یک دوست حرفه‌ ای است.

بهاره رهنما در این لایو درباره شیوه جدید حجاب خود نیز گفت: «قضیه حجابم نه به ازدواج ربط دارد، نه حکومت و نه هیچ شخص خاصی. یک مساله کاملا درونی است و استایلی است که من خیلی دوستش دارم.»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.