طرح فروش خودرو از ۲۴ آبان | متقاضیان خرید خودرو شانس خود را امتحان کنند + جزئیات

بهمن موتور دو محصول تجاری سبک خود را از مسیر بورس کالا در دسترس متقاضیان قرار می دهد. این طرح فروش بورسی خودرو روز ۲۴ آبان ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.

به گزارش اینتیتر به نقل از اکوایران، بهمن موتور دو محصول تجاری سبک خود را از مسیر بورس کالا در دسترس متقاضیان قرار می دهد. این طرح فروش بورسی خودرو روز ۲۴ آبان ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.

بورس کالا بار دیگر میزبان دو محصول بهمن موتور می شود. این خودروساز خصوصی قرار است روز ۲۴ آبان سال جاری، وانت کارا تک کابین و وانت کارا دو کابین را از مسیر بورس کالا در اختیار متقاضیان قرار دهد.

متقاضیان باید برای حضور در این طرح فروش بورسی خودرو ۱۰ درصد قیمت پایه خودروهای عرضه شده را واریز کنند و چنانچه نامشان در لیست برنده های نهایی قرار گرفت، براساس برنامه ای که از سوی مدیران بورس کالا به آنها اعلام می شود نسبت به واریز الباقی قیمت نهایی و تحویل خودرو اقدام خواهند کرد.

آن طور که در اطلاعیه بورس کالا آمده است قیمت پایه برای وانت کارا تک کابین حدود ۴۳۳ میلیون تومان و برای وانت کارا دو کابین نیز حول و حوش ۴۶۱ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

البته این قیمت های پایه برای عرضه روی تابلوی بورس کالا است و بعد از پیشنهادهای متقاضیان در نهایت قیمت مصرف کننده مشخص خواهد شد.

بهمن موتوری ها دو تیراژ متفاوت را برای محصولاتی که قرار است روی تابلوی بورس کالا عرضه کنند در نظر گرفتند. این خودروساز خصوصی قصد دارد ۲۰۰ دستگاه وانت کارا تک کابین و ۱۰۰ دستگاه وانت کارا دو کابین را به کمک اهرم بورس کالا بفروشد.

بازه زمانی در نظر گرفته شده برای تحویل خودروهای عرضه شده توسط بهمن موتور روی تابلوی بورس کالا یک ماهه خواهد بود. متقاضیانی که بتوانند در این طرح فروش بورسی خودرو شرکت کنند می توانند خودروی مورد نظر خود را ۲۳ دی از بهمن موتور تحویل گیرند.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.