رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

عصبانیت مربی تیم ملی از سه بازیکن پرسپولیس

رضا عنایتی بازیکن سابق استقلال که اکنون مربی تیم ملی ایران در مسابقات آسیایی است از رفتن سه بازیکن جوان پرسپولیس به قطر عصبانی شده است .

به گزارش اینتیتر به نقل از نبض بازار ، تیم فوتبال پرسپولیس روز دوشنبه ۱۰ مهرماه در حالی باید به مصاف تیم الدحیل قطر برود که سه بازیکن جوانش در مسابقات آسیایی حضور داشته اند.

سرمربی تیم ایران مدعی است که ترک اردو توسط سه بازیکن پرسپولیس بدون هماهنگی با او بوده است. عنایتی در گفت‌وگویی که امروز با شبکه ورزش سیما داشت، در این باره گفت: «سه بازیکن پرسپولیس هم متاسفانه از جمع ما جدا شدند. صحبت‌هایمان را با آقای تاج انجام دادیم. نمی‌دانم چطور مسائل را بازگو کنم.»

عنایتی درباره اینکه گفته می‌شود سرپرست تیم ایران در هانگژو به مهدی تاج و پرسپولیسی‌ها قول داده بوده سه بازیکن را به قطر بفرستد، بیان کرد: «از این موضوع اطلاعی ندارم؛ ما توقع داشتیم وقتی بازیکن به اردوی ما می‌آید، تا آخر کار با ما بماند. من واقعا سورپرایز شدم. نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد؛ چرا سه بازیکن باید برای بازی ساده ما بیایند و دوباره بروند؟! بازی‌های حساس ما الان است. تمام تمرکز ما روی این بود که تیم ملی ما بعد از ۲۱ سال جایگاه یا سکویی را داشته باشد.»

یاسین سلمانی، محمد عمری و مهدی احمدی سه بازیکن پرسپولیس بودند که بعد از دیدار با النصر به هانگژو سفر کردند و در چند مسابقه ایران مقابل ویتنام، مغولستان و تایلند حضور داشتند. آنها، اما در آستانه مسابقه یک چهارم نهایی با هنگ‌کنگ چین را به مقصد قطر ترک کردند تا در دیدار با الدحیل تیم باشگاهی خود را همراهی کنند.

امیرمهدی علوی درباره آخرین وضعیت تیم امید در بازی‌های آسیایی هانگژو، اظهار داشت: رضا عنایتی، سرمربی تیم امید دقایقی قبل در جلسه فنی نشست بسیار خوبی با بازیکنان داشت و درباره کلیه مسائل مربوط به تیم در روز‌های اخیر با آن‌ها گفتگو کرد. او تاکید کرد به رغم اینکه سه بازیکن تیم پرسپولیس اردوی تیم امید را ترک کرده اند، سایر نفرات با انگیزه فراوان و وحدت رویه به دنبال تداوم روند فعلی هستند و در مقطع کنونی همه در اردو به فکر بازی بعدی هستند. ضمن اینکه تیم پس از بازی آتی هم تقویت خواهد شد.

وی افزود: به صورت کلی، هر اظهارنظری و سخنی و هر عملی که تیم امید را از مسیر تمرکز آن هم در این مرحله از مسابقات خارج کند، مصلحت نیست. به صورت کلی فرصت برای بررسی جزییات و موارد وجود خواهد داشت.

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال درخصوص اظهارات دبیرکل کمیته ملی المپیک خاطرنشان کرد: تیم ملی در مقطع کنونی نیاز به آرامش دارد و همه باید دست به دست هم بدهیم که تیم و کادر فنی در آرامش به کار خود ادامه دهند.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.