فال روزانه راز ۱۲ دی ۱۴۰۱ را اینجا بخوانید

در این مطلب فال روزانه راز ۱۲ دی ۱۴۰۱ را براساس ماه تولد برای شما مخاطبان عزیز جهت سرگرمی قرار داده ایم.

به گزارش اینتیتر، فال روزانه راز ۱۲ دی ۱۴۰۱ براساس ماه تولد به شرح زیر است:

فال روزانه راز متولدین فروردین

مردم حتی تصورش را هم نمی توانند بکنند که اعمالشان بر تن آنها چه اثری می گذارد. هر مرضی علتی ذهنی دارد. چه بسا آدمی با دریافت این حقیقت که تن او در ذهن الهی، صورتی است در اوج کمال، شفایی آنی یابد. اما اگر به تفکر منفی و احتکار و نفرت و ترس و ملامت ادامه دهد، مرض باز خواهد گشت.

فال روزانه راز متولدین اردیبهشت

عبارت تاکیدی: در ذهن الهی تنها تکمیل هست و کمال. پس خواسته من به انجام رسیده است.

فال روزانه راز متولدین خرداد

مردم حتی تصورش را هم نمی توانند بکنند که اعمالشان بر تن آنها چه اثری می گذارد. هر مرضی علتی ذهنی دارد. چه بسا آدمی با دریافت این حقیقت که تن او در ذهن الهی، صورتی است در اوج کمال، شفایی آنی یابد. اما اگر به تفکر منفی و احتکار و نفرت و ترس و ملامت ادامه دهد، مرض باز خواهد گشت.

فال روزانه راز متولدین تیر

چیزهایی که بیشتر در زندگی شما ظاهر می شوند همان موضوعاتی هستند که بیش از بقیه مسائل آنها را باور دارید .شما فقط می توانید آنچه را که باور دارید جذب کنید . پس هر آنچه را می خواهید باور کنید تا بتوانید آن را جذب کنید .

فال روزانه راز متولدین مرداد

تو دلت می خواهد از افکار خودت آگاه باشی و افکارت را با دقت انتخاب کنی و دلت می خواهد در این زمینه سرگرم شوی، چون تو شاهکار زندگی خودت هستی. تو میکل آنژ زندگی ات هستی.

فال روزانه راز متولدین شهریور

خرد لایتناهی (خدا) همواره آماده است که کوچکترین یا بزرگترین آرزوی انسان را برآورد.

فال روزانه راز متولدین مهر

من تمام خستگی ها ، ناکامی ها و نا امیدی های گذشته ام را رها می کنم تا افکار مثبت و سازنده آزادانه به ذهن من جاری شوند. افکار جدید من شگفت انگیز و پر ثمرند.

فال روزانه راز متولدین آبان

وقتی حال و هوای بدی داری، در اصل کائنات به تو پیام می دهد: «هشدار! همین حالا فکرت را عوض کن. فرکانس منفی ثبت می شود. فرکانس را تغییر بده. شمارش معکوس برای رخ دادن موارد منفی شروع شده. هشدار!»

فال روزانه راز متولدین آذر

انسان، نخست شکست یا موفقیت، و غم یا شادی خود را در صحنه خیال می بیند. آنگاه، شکست یا موفقیت، و غم یا شادی او عینیت می یابد.

فال روزانه راز متولدین دی

هر موقع از روز و هر وقت که یادتان افتاد، بگویید : من شاد هستم.
اگر دوست داشتید روزی هزار بار بگویید. مرتب بگویید، ولی هر کلمه را آرام ادا کنید و تاکیدی یکسان روی هر کلمه داشته باشید. وقتی دارید آرام آرام آن ها را تکرار می کنید، معنای هر کلمه را حس کنید و تا می توانید در درون خود احساس شادی کنید. این احساس را هر روز ایجاد کنید. احساس شادی تان در درون باید بیشتر از واکنش تان به شرایط در بیرون باشد. در این صورت، شرایط بیرون را تغییر خواهید داد. شادی، شادی را جذب می کند.

فال روزانه راز متولدین بهمن

قانون جذب لغزش ناپذیر است. هر کس هرچه را درخواست می کند، دریافت می دارد؛ حتی اگر در بیشتر مواقع فرد آگاه نباشد که چیزی را دارد طلب می کند که نمی خواهد. چنین زیبایی مطلقی در قانون جذب است و چنان پذیرا و بخشنده است که از طریق آن می توانیم طعم زندگی را بچشیم.
قانون هرگز تغییر نمی کند؛ باید یاد بگیریم چگونه هماهنگ با قانون جذب زندگی کنیم. سنگین ترین تکلیف آدمی همین است.

فال روزانه راز متولدین اسفند

شما با تفکر مثبت خود می توانید باعث گردید اتفاقات خوب با سرعت بیشتری برایتان رقم بخورد:
خواستن و تمایل شامل تمرکز به یک موضوع آن هم به صورت کاملأ مثبت می باشد. وقتی که به موضوعی با دقت نظر کامل به گونه ای مثبت می نگرید، آن مسئله بسرعت برایتان به وقوع خواهد پیوست . . . شک نکنید.

اکنون دیگران میخوانند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.