فرزندی که مادرش را زنده زنده خورد! | واقعیتی تلخ اما باورکردنی !

داستان غم انگیزی که میخوانید، بخشی از حقیقت انکار ناپذیری است که ماجرای فداکاری مادری در مقابل نیاز فرزندانش را حکایت می‌کند.

به گزارش اینتیتر به نقل از رکنا، تولد نوزاد برای هر موجود زنده ای اتفاق خوشایندی است و تفاوتی ندارد، مادر این نوزاد یک انسان باشد یا یک دوزیست فداکار که قرار است جانش را برای حفظ جان فرزندش فدا کند. شاید بظاهر بی رحمانه بنظر برسد اما این بخشی از حقیقت زندگی برخی از موجودات است که پس از تولد فرزندشان، عمر آنها به پایان می رسد و دیگر فرصتی برای زنده ماندن ندارند.

یکی از عجایب طبیعت، رابطه شوکه کننده ای است که میان برخی از موجودات و فرزندانشان وجود دارد که عجیب ترین آنها خورده شدن مادر توسط فرزندش است که دراین بخش از نمناک، اسرار آن را خواهید خواند.

گروهی از دوزیستان مار مانند؛ وجود دارند که اگر بچه به دنیا بیاورند، خودشان فدای بچه ها می شوند. یعنی بچه آن ها که در وهله اول پا ندارد و در مناطق مرطوب زندگی می کند، بعد از این که به دنیا می آید، مادرش را می خورد.

این موجودات در سن جوانی تخمک گذاری می‌ کنند و بچه به دنیا می آورند و زمانی که این بچه‌ ها به دنیا می آیند، ساختار تیزی در قسمت دندان ها دارند و از دندانشان برای شکار مادرشان استفاده می کنند. البته گونه های مختلفی از این دوزیستان مار مانند وجود دارند اما معمولاً همه آنها پوست پشت بدن مادرشان را می خورند که بسته به نوع دندان‌ های آن ها است.

در واقع کمی بعد از اینکه متولد می شوند، از بدن مادر بالا می روند. یک لایه چربی را به عنوان مواد مغذی از بدن جدا می کنند و می خورند. زمانی که این کار را انجام می دهند، مادرشان کاملاً آرام است و از خودش دفاع نمی کند و لایه خارجی پوست شان کنده می‌ شود که بعد از مدت زمانی دوباره بازسازی خواهد شد. بعضی از این مادران خودشان را بیشتر در اختیار بچه قرار می دهند.

بچه هایی که بعد تولد از چند طرف به مادر خود حمله میکنند

انواع مختلفی از عنکبوت ها هستند که آن ها هم بعد از به دنیا آمدن بچه؛ در معرض حمله هایشان قرار می‌ گیرند؛ البته حمله ای شدید تر از دوزیستان مار مانند.

این عنکبوت ها در دریای مدیترانه و شرق میانه زندگی می کنند و زمانی که بچه شان به دنیا می آید، از مایعی که داخل بدن مادر وجود دارد تغذیه می کنند. بعد از دو هفته مادر هر چه در توانش باشد را برای تغذیه بچه هایش فراهم می ‌کند و آنقدر از مایعات بدن او می خورند تا خودِ مادر خشک شده و از بین می‌ رود؛ یعنی این بچه ها فقط دو هفته با مادرشان زندگی می‌ کنند.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.