رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

فوری؛ مدیرعامل استقلال برنامه محرمانه نقل و انتقالاتی استقلال را لو داد | بمب مد نظر خطیر کیست؟

صحبت مدیرعامل استقلال تهران درباره یک بازیکن خبرساز شد.

به گزارش اینتیتر به نقل از ۹ صبح،علی خطیر در تلویزیون گفت ما یک قرارداد ۳۰ میلیاردی را ثبت کردیم اما هیچ دروغی نگفتیم.

بازیکن مدنظر خطیر مشخص شد!

مدیرعامل باشگاه استقلال می‌گوید استقلال تنها باشگاهی است که قراردادها را به طور واقعی ثبت کرده است. او گفت ما به بازیکنی پیشنهاد ۲۵میلیاردی دادیم اما قبول نکرد و حالا قرارداد همان بازیکن با یک باشگاه دیگر ۱۵میلیارد تومان در سازمان لیگ ثبت شده است! اتفاقا خطیر در این مورد درست می‌گوید و باید دید چرا بعضی‌ها همچنان قانون را دور می‌زنند!

مدیرعامل استقلال همچنین گفت ما قرارداد ۳۰میلیاردی هم داشتیم. در این مورد شنیدیم بازیکن ۳۰میلیاردی استقلال مهرداد محمدی است که با نظر کادر فنی جذب شد و در بازی چهارم استقلال هم گلزنی کرد. البته به طور طبیعی سطح توقعات از محمدی بالاست ولی به‌هرحال خطیر در این مورد شفاف‌سازی کرد و گفت کاش بقیه باشگاه‌ها هم در بحث قراردادها با صداقت رفتار می‌کردند.

استقلال امسال سقف بودجه را رعایت کرده اما تیم پرمهره‌ای محسوب نمی‌شود و خیلی‌ها می‌گویند نسبت به سایر مدعیان شرایط مطلوبی ندارد. همان‌طور که می‌دانید جواد نکونام هم از وضعیت نقل و انتقالات باشگاه راضی نیست.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. استقلال می گوید

    آقای وزیر محترم ورزش جناب تاج ریس فدراسیون قربان زاده مخالف استقلال مشکلات استقلال فقط به مدیر عاملی مثل آذری نیاز دارد نه خطیر بیسواد و خودخواه امیدوارم بخاطر هواداران هم شده بعد سالها ضعف مدیریتی آقای آذری رای ابی پوش کنید خواسته زیادی نیست

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.